• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Blackberry wraca na rynek telefonów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 10:47
Czy widzieliscie może nowe telefony zaproponowane przez Blackberry? Pamieam jeszcze tą markę.Miałem kiedyś ich telefon i byłem bardzo zadowolony.Świetna klawiatura,wiele funkcji. Bardzo dobrze spisywał się jako telefon biznesowy. Potem niestety nastąpił powolny upadek marki na rzecz telefonów z systemem android oraz windows phone.Czy myslicie,że uda im się odzyskać starą pozycję?
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

31.7.2015 14:43
też kiedyś miałam, ale ogolnie to nie byłam zbyt zadowolona. Psuł sie często, zawieszał. Moze tym razem dadzą coś lepszego.
Cytuj
eureka

Niezarejestrowani

3.8.2015 11:00
iphony je wyparły bez 2 zdan i teraz znow to zrobia. zobaczycie.
Cytuj
Wiola

Niezarejestrowani

7.8.2015 11:04
Myslę, że szału nie będzie. CHybaze beda one mialy na prawde niska cene i super funkcje. Jelsi beda takie przecietne to nikt tego nie bedzie bral na serio. Modne sa i bdea iPhony.
Cytuj
karol44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2015 21:03
Mi się one kiedyś podobały, to był jednak wyznacznik pewnego poziomu. Zresztą były reklamowane właśnie jako telefony biznesowe. Tylko słyszałem, że one jakąś dużą dawkę promieniowania wysyłały, większą niż inne telefony, nie wiecie, czy to prawda?
Bo jeśli tak, to mam nadzieję, że nowe modele będą ulepszone pod tym względem.
I pod jakim systemem one pracują?
Cytuj
fff

Niezarejestrowani

10.8.2015 10:21
BlackBerry OS
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 11:48
Blackberry ma własny system. Ponoć mają teraz współpracować z androidem. Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy to rozwiązanie może się sprawdzić ale nie zaszkodzi spróbować. Osobiście jestem zdania,że jest to nieudana reaktywacja blackberry. Blackberry powinno zacząć działać wcześniej a nie teraz kiedy rynek jest już praktycznie zdominowany przez samsunga oraz apple.
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

18.8.2015 12:19
Cyfer napisał
Blackberry ma własny system. Ponoć mają teraz współpracować z androidem. Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy to rozwiązanie może się sprawdzić ale nie zaszkodzi spróbować. Osobiście jestem zdania,że jest to nieudana reaktywacja blackberry. Blackberry powinno zacząć działać wcześniej a nie teraz kiedy rynek jest już praktycznie zdominowany przez samsunga oraz apple.
To wlasnie, gdy jest zdomnowany nowy gracz moze się ładnie rozwijać i przejać niezadowolonych :)
Cytuj
ella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 13:48
Nie przejmie. Szczególnie,ze android to totalny hegemon na rynku systemów operacyjnych. Poza tym trzeba jest wziąć pod uwagę to,że na dniach powinna wyjść aktualizacja do windowsa 10. System będzie na wszystkich telefonach. Microsoft zapowiada,że bedzie to bardzo duża odmiana a sam system będzie znacznie wygodniejszy. Poza tym cena blackberry jest bardzo wysoka. 1500 zł za telefon z klawiaturką? Nie dziękuję.
Cytuj
Ewelina

Niezarejestrowani

25.8.2015 10:58
ella napisał
Nie przejmie. Szczególnie,ze android to totalny hegemon na rynku systemów operacyjnych. Poza tym trzeba jest wziąć pod uwagę to,że na dniach powinna wyjść aktualizacja do windowsa 10. System będzie na wszystkich telefonach. Microsoft zapowiada,że bedzie to bardzo duża odmiana a sam system będzie znacznie wygodniejszy. Poza tym cena blackberry jest bardzo wysoka. 1500 zł za telefon z klawiaturką? Nie dziękuję.
Z klawiaturką, to te nowe nie są jak zwykly smartfon?
Cytuj
Odpowiedź