• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

darmowe startery redbull mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 15:30
Jeśli jeszcze nie wiecie, to na stronie redbull mobile można zamówić darmowe startery. Wiedzieliście o tym?
Ja dostałam spam na maila, ale zanim usunęłam, to przeczytałam i wczoraj już do mnie taki starter przyszedł. Już dokładnie nie pamiętam, co na nim jest, ale chyba jakiś internet, chyba za 3 złote.
Cytuj
iwan

Niezarejestrowani

27.7.2015 13:52
3 zł bonusu? To faktycznie super oferta ;p
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2015 9:57
No ale z tego co rozumiem starter tez jest za darmo, wiec wartosc bonusu jest wieka niz 3 zł.
Cytuj
franek

Niezarejestrowani

30.7.2015 9:57
koljena slaa promocyjnka, nie ma sie czym cieszyc
Cytuj
wiki

Niezarejestrowani

3.8.2015 11:06
redBull takcwchodzi na ten rynek, ale slabo to idzie.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 9:30
Ja również zamówiłem taki starter. W zasadzie, gdzie tylko znajdę tego typu promocję, to zamawiam starter i zbieram je sobie. W tym momencie mam już chyba z 5 naskładanych.
Na tym z redbulla jest 3 złote na smsy i rozmowy i 100 mb na internet. Może to niedużo, ale za darmo, w końcu za przesyłkę też się nie płaci. Więc ja sobie zbieram, co dają.
Będę potrzebował, to wykorzystam i wyrzucę. Te startery chyba nie tracą ważności prawda?
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

6.8.2015 11:12
carlos napisał
Ja również zamówiłem taki starter. W zasadzie, gdzie tylko znajdę tego typu promocję, to zamawiam starter i zbieram je sobie. W tym momencie mam już chyba z 5 naskładanych.
Na tym z redbulla jest 3 złote na smsy i rozmowy i 100 mb na internet. Może to niedużo, ale za darmo, w końcu za przesyłkę też się nie płaci. Więc ja sobie zbieram, co dają.
Będę potrzebował, to wykorzystam i wyrzucę. Te startery chyba nie tracą ważności prawda?
Raczej liczy sie ważność od momentu aktywacji
Cytuj
Odpowiedź