• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Z jakim systemem wybrać telefon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.7.2015 10:10
Zamierzam sobie kupić nowy telefon i chcę oczywiście smartfon. Ale kompletnie nie mam pomysłu jaki. Wiem tyle, że ma to być taka średnia półka cenowa, czyli jakieś 500-800 złotych. Przede wszystkim zastanawiam się na jaki system się zdecydować, czy lepszy będzie Android czy może Windows? Może ktoś coś doradzić? Bo kiedyś były opinie, że ten windows to coś nie bardzo, ale może przez ten czas już się coś zmieniło?
Cytuj
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2015 8:18
Ja mam telefon z androidem. Jestem zadowolony. Słyszałem, że android jest stabilniejszy, bezpieczniejszy, no i po prostu bardziej ufam czemuś co powstało na bazie Linuxa, a nie Windowsa.
Telefonów z Windowsem bym nie polecał, bo nie mam zaufania do Microsoftu. Miałem parę razy w ręku lumnie i strasznie się ją obsługiwało, reagowała wolno i ogólnie coś było nie tak.
Rozumiem, że produkty apple wykluczyłeś od razu? One też są podobno dobre.
Cytuj
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:55
Melior napisał
Ja mam telefon z androidem. Jestem zadowolony. Słyszałem, że android jest stabilniejszy, bezpieczniejszy, no i po prostu bardziej ufam czemuś co powstało na bazie Linuxa, a nie Windowsa.
Telefonów z Windowsem bym nie polecał, bo nie mam zaufania do Microsoftu. Miałem parę razy w ręku lumnie i strasznie się ją obsługiwało, reagowała wolno i ogólnie coś było nie tak.
Rozumiem, że produkty apple wykluczyłeś od razu? One też są podobno dobre.
Ja mam Lumnie i jestem zadowolony. Nigdy mi się nie zacinała itd.
Cytuj
franek

Niezarejestrowani

31.7.2015 14:53
tylko Android, wiecej aplikacji, gier itd., sprawniej działa. Z WP się człowiek namęczy.
Cytuj
eureka

Niezarejestrowani

3.8.2015 10:57
a tam, ja mam wp i nie zdarzylo sie zebym cos chciala zainstalowac i nie mogla.
Cytuj
justyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 12:54
A ja na przykład wolę androida. Co z tego,że windows phone jest taki polecany i szybki skoro 99% aplikacji powstaje właśnie na andka? Miałam już telefon z wp i nie byłam zadowolona bo jst tam bardzo mało gier i innych przydatnych apek. Dopóki się to nie poprawi to nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Zresztą i tak jest na marginesie.
Jedyny system operacyjny, dla którego mogłabym zrezygnować z androida to ios . Na iphone'a mnie niestety jednak nie stać ;)
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2015 15:13
Ktoś twierdzi, że Windows jest szybki? Błagam cię, miałem do czynienia i z nim i z androidem i po stokroć wolę androida. Już nawet nie chodzi o te aplikacje, ale właśnie o szybkość działania. Nie wiem, może na lepszych telefonach działa lepiej, ale na tańszych strasznie się tnie, co mnie znowu denerwuje.
A Iphone'a nikt nie ma? Jestem ciekaw jakie są o nim opinie, ponoć IOS też bardzo dobry jest.
Cytuj
gabi

Niezarejestrowani

18.8.2015 12:10
djurek napisał
Ktoś twierdzi, że Windows jest szybki? Błagam cię, miałem do czynienia i z nim i z androidem i po stokroć wolę androida. Już nawet nie chodzi o te aplikacje, ale właśnie o szybkość działania. Nie wiem, może na lepszych telefonach działa lepiej, ale na tańszych strasznie się tnie, co mnie znowu denerwuje.
A Iphone'a nikt nie ma? Jestem ciekaw jakie są o nim opinie, ponoć IOS też bardzo dobry jest.
Ja mam windowsa i działa zupełnie bez zastrzeżeń, wiec nie wiem skąd to oburzenie
Cytuj
Ewelina

Niezarejestrowani

25.8.2015 11:00
Pewnie zależy i od marki telefonu, ale tez od danego egzemplarza. Ja mam Nokie Lumnie i jestem zadowolona. Chodzi mi na prawdę szybko, nigdy się nie zawiesił, a mam go ponad 1,5 roku.
Cytuj
marcel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 14:40
Ewelina napisał
Pewnie zależy i od marki telefonu, ale tez od danego egzemplarza. Ja mam Nokie Lumnie i jestem zadowolona. Chodzi mi na prawdę szybko, nigdy się nie zawiesił, a mam go ponad 1,5 roku.


To pewnie jakaś lepsza Lumnia? (właśnie Lumnia czy Lumia, bo sam już nie wiem?!)
ja miałem parę miesięcy temu lumię 532 i była straszna, system działał bardzo powoli, co mnie niezwykle irytowało. Podobnie zresztą mam z androidem na tablecie NTT, gdzie też muszę czekać wieki, aż coś się uruchomi.
Tak więc wszystko zależy od telefonu, każdy system jest dobry, jeśli jest kompatybilny z urządzeniem, na które jest dostępny.
Cytuj
Odpowiedź