• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mobilny router?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 12:34
jak w temacie, który operator ma największy zasięg i oferuje najlepsze warunki.

Jakie macie doświadczenia? W Play można dostać router na próbę, ale kosztuje to 49 zł...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
jaitylkoja

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:21
Ja mam w Playu, i nie mam problemów zz zasięgiem. Kiedyś takie były, ale to bylo lata temu. Jest teraz taka oferta z tego co widzę Starter 1 GB + router WiFi za 159 zł. http://www.play.pl/oferta/play-internet/internet-na-karte/starter-router-wifi/
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 13:37
Mobilny router można kupić obecnie za niecałe 100 zł. Jest wiele firm, które mają go jeszcze taniej ale sam polecam kupić sobie z usługą LTE. Droższy ale lepszy.

Obecnie mam internet w play. Bardzo dobrze działa, ma niezły zasięg chociaż wiele zależy również od tego w jakim pomieszczeniu się przebywa. W jednym działa lepiej , w drugim trochę gorzej. Czasami też zwalnia to bardzo wolnych prękości.Wtedy trzeba go zresetować. Wiem jednak,że jest i tak lepiej niż w orange.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 13:48
myślałem o czymś takim:

http://www.play.pl/oferta/kampanie/zestaw-router-telefon/

czy to normalne, że oferta w salonie wygląda inaczej? przez internet +5Gb transferu i smartfon ze starterem gartis, w salonie mi tego nie oferowali...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Melior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 16:01
Ja miałem mobilny router z orange, ale to była masakra. Dobrze, że był mobilny, bo zasięg miałem w jednym miejscu w mieszkaniu, na schodach na strych.
Ale wiem, że w miastach z zasięgiem raczej nie ma problemu, to tylko na wsi tak jest.
Co do oferty w salonie, to tak się zdarza, że przez internet mają różne promocje, których w salonie nie ma. Ale zawsze można się o jakąś upomnieć, kto wie, co wtedy zaoferują.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 16:33
Przed internetem w Orange już mnie ostrzegano, że to ich hasło everywhere jest mocno na wyrost...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Everett

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:18
A u mnie działał i orange, i plus, tylko play ma problemy.
A ten mobilny router to na jakiej zasadzie działa? Że jest bez kabli czy jak? Można go ze sobą zabierać w podróż?
Ale jakieś zasilanie chyba musi mieć, każdy ma, więc i on pewnie też. To może być dobre rozwiązanie, jak mamy problem z zasięgiem chyba, ja dotąd miałam tylko modem, taki mały na usb i czasem było mi niewygodnie z nim siedzieć tam, gdzie łapał zasięg. W przypadku laptopa taki modem to w ogóle często porażka.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:38
to takie małe cudo (jak komórka), na baterię więc co jakiś czas trzeba podładować

ale jeżeli ktoś potrzebuje routera stacjonarnego to można też nabyć taki, który podłącza się do prądu, stawia na szafie i emituje sygnał
plus jest taki, że jak gdzieś jedziesz to możesz go zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie jest zasięg
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
barbara

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 15:07
Robert Sierant napisał
myślałem o czymś takim:

http://www.play.pl/oferta/kampanie/zestaw-router-telefon/

czy to normalne, że oferta w salonie wygląda inaczej? przez internet +5Gb transferu i smartfon ze starterem gartis, w salonie mi tego nie oferowali...


Tak to jest norma. Obecnie salony w Polsce dzialają w trybie franczyznowym. Zarabiają głównie na prowizji z podpisanych umów ale również na dodatkowych opłatach takich jak opłata aktywacyjna oraz inne.Zwykle równiez nie mają takich dobrych promocji jak na stronie. Ja jak zwykle wybierałam jakąś umowę to korzystałam z umów w sieci.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:26
najciekawiej wychodzi w Plusie i T-Mobile, zobaczymy gdzie oferta lepsza

jakieś uwagi dot. tych operatorów?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź