• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

W jakiej sieci jest największy zasięg

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 12:33
Cześc. Chciałbym tutaj podyskutować o zasięgu w poszczególnych sieciach komórkowych Która sieć Waszym zdaniem ma obecnie największy zasięg ? Obecnie mam telefon w sieci orange i szczerze to nie jestem zbyt zadowolony z operatora ponieważ uważam,że zasięg mógłby być jednak lepszy a obecnie jest bardzo średni.
Czasami jadę na wakacje i mam tam problemy ze skontaktowaniem się z kimś ( na przykład w Bieszczadach).
Jaka sieć komórkowa oferuje lepszą ofertę?
Cytuj
Adrian Chrapek

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 441 razy

Wyślij wiadomość

9.7.2015 13:53
amber napisał
Cześc. Chciałbym tutaj podyskutować o zasięgu w poszczególnych sieciach komórkowych Która sieć Waszym zdaniem ma obecnie największy zasięg ? Obecnie mam telefon w sieci orange i szczerze to nie jestem zbyt zadowolony z operatora ponieważ uważam,że zasięg mógłby być jednak lepszy a obecnie jest bardzo średni.
Czasami jadę na wakacje i mam tam problemy ze skontaktowaniem się z kimś ( na przykład w Bieszczadach).
Jaka sieć komórkowa oferuje lepszą ofertę?


tutaj możesz zestawić zasięg sieci i sprawdzić która jest najlepsza w miejscach gdzie będziesz przebywał

http://www.rfbenchmark.pl/
Cytuj
Adrian Chrapek
Certyfikowany Doradca Finansowy
Pomagam w inwestowaniu pieniędzy
truinvestment.pl
Aleks

Niezarejestrowani

9.7.2015 21:17
Plus ma najlepszy,ma najwięcej wież. Najgorzej Play
Cytuj
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2015 10:33
Fajna mapka, ale czy to nie jest tak, że obecnie ten zasięg można sobie wybrać? To znaczy wybrać z zasięgu której sieci chce się w danym miejscu korzystać? Przyznam, że ja mam z tym spory problem u mnie w domu! W zasadzie każda sieć w moim domu gubi zasięg, często pojawia mi się na telefonie ten komunikat: "Czy chcesz ręcznie wybrać sieć?" i bez znaczenia czy kliknę play, plus czy t-mobile i tak po kilku godzinach komunikat znów się pojawia. Inni domownicy mają telefony w Orange i choć nie mają ręcznego wybierania sieci, to też często są bez zasięgu. Co może mieć na to wpływ? Grubość ścian?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 10:34
Grubość ścian :D Po prostu zasięg, jak jest słaby to trudno go złapać.
Cytuj
strzelec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 11:22
Aleks napisał
Plus ma najlepszy,ma najwięcej wież. Najgorzej Play

Ja właśnie jestem innego zdania. Zauważyłem,że na dzień dzisiejszy play ma największy zasięg. A z orange z kolei mogą być problemu .Zawsze jak przyjeżdżam do swojej teściowej to nie jestem w stanie złapać zasięgu. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane? I czy każda sieć ma swoje własne odbiorniki?
Czy może sieci wymieniają się tym nawzajem?
Cytuj
agata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2015 13:35
strzelec napisał
Aleks napisał
Plus ma najlepszy,ma najwięcej wież. Najgorzej Play

Ja właśnie jestem innego zdania. Zauważyłem,że na dzień dzisiejszy play ma największy zasięg. A z orange z kolei mogą być problemu .Zawsze jak przyjeżdżam do swojej teściowej to nie jestem w stanie złapać zasięgu. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane? I czy każda sieć ma swoje własne odbiorniki?
Czy może sieci wymieniają się tym nawzajem?
Play na pewno korzysta z wiez Plusa
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:21
A ja bym się nie śmiał z tej grubości ścian, bo w moim domu był bardzo dobry zasięg zarówno z orange , jak i z plusa, a po remoncie, który polegał m.in. na uszczelnieniu i ociepleniu ścian zasięgu złapać nie sposób. Coś musi w tym być.
A co do playa to chyba korzysta z zasięgu wszystkich operatorów, prawda? Tak mają w reklamie.
Cytuj
achodak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 9:38
Cos w tym moze być, w koncu sygnał musi się jakoś przebijać.
Wypowiedź została zmieniona przez: achodak 14.7.2015 9:38
Cytuj
jaitylkoja

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:24
Mapka super, mi w kilku lokalizacjach wychodzi Orange, jako najlepsza sieć.
Cytuj
Odpowiedź