• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Oferta virgin mobile czy brać

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 10:36
Cześć. Co sądzicie o nowej ofercie Virgin Mobile? Ostatnio szukałam sobie nowej oferty i zaintersowała mnie właśnie ich. Za 29 zł miesięcznie oferują"
internet
darmowe połączenia do wszystkich oraz na stacjonarne
darmowe smsy
Oraz bez żadnego zobowiązania. Myślicie,że jest to dobra opcja w tym zakresie?
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2015 12:37
Internet też bez ograniczeń? Jeśli wszystko masz za te 30 złotych miesięcznie, to raczej dobrze. A dają do tego jakiś telefon? Pewnie nie, ale jeśli jesteś osobą, która dużo dzwoni i smsuje, to na pewno jest to dobra opcja.
Mi by nie pasowała, bo w obecnej ofercie nie jestem w stanie wydać więcej niż 10-15 złotych miesięcznie, a i tak czasem korzystam z smsów premium, które sporo kosztują. Dla mnie więc taka oferta byłaby bez sensu. Musisz sobie wszystko przeliczyć.
Cytuj
jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:47
ramzi napisał
Internet też bez ograniczeń? Jeśli wszystko masz za te 30 złotych miesięcznie, to raczej dobrze. A dają do tego jakiś telefon? Pewnie nie, ale jeśli jesteś osobą, która dużo dzwoni i smsuje, to na pewno jest to dobra opcja.
Mi by nie pasowała, bo w obecnej ofercie nie jestem w stanie wydać więcej niż 10-15 złotych miesięcznie, a i tak czasem korzystam z smsów premium, które sporo kosztują. Dla mnie więc taka oferta byłaby bez sensu. Musisz sobie wszystko przeliczyć.
10-15 zł za sam internet?
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2015 10:14
jolanta napisał
ramzi napisał
Internet też bez ograniczeń? Jeśli wszystko masz za te 30 złotych miesięcznie, to raczej dobrze. A dają do tego jakiś telefon? Pewnie nie, ale jeśli jesteś osobą, która dużo dzwoni i smsuje, to na pewno jest to dobra opcja.
Mi by nie pasowała, bo w obecnej ofercie nie jestem w stanie wydać więcej niż 10-15 złotych miesięcznie, a i tak czasem korzystam z smsów premium, które sporo kosztują. Dla mnie więc taka oferta byłaby bez sensu. Musisz sobie wszystko przeliczyć.
10-15 zł za sam internet?
jolanta napisał
ramzi napisał
Internet też bez ograniczeń? Jeśli wszystko masz za te 30 złotych miesięcznie, to raczej dobrze. A dają do tego jakiś telefon? Pewnie nie, ale jeśli jesteś osobą, która dużo dzwoni i smsuje, to na pewno jest to dobra opcja.
Mi by nie pasowała, bo w obecnej ofercie nie jestem w stanie wydać więcej niż 10-15 złotych miesięcznie, a i tak czasem korzystam z smsów premium, które sporo kosztują. Dla mnie więc taka oferta byłaby bez sensu. Musisz sobie wszystko przeliczyć.
10-15 zł za sam internet?


Za wszystko. Rozmowy, smsy i internet. Choć przyznam, że z internetu to mało co korzystam, bo zwykle zasięg mam w playu taki, że niewiele da się sprawdzić. Ale na przykład co jakiś czas zdarza mi się sprawdzać konto w banku czy jakieś podstawowe informacje.
Rozmawiać i smsować też nie potrzebuje wiele, więc jak doładuję konto za 50 złotych raz na 3 miesiące, to zwykle sporo mi zostaje i przechodzi na kolejny okres. I dlatego kupuję smsy premium, żeby jakoś zużyć te środki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2015 15:25
Ja bym nie brał, niepopularna, nie wiadomo jak z zasięgiem. Lepiej wziąć jakiejś znanej marki i mieć święty spokój.
Cytuj
Aleksy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.7.2015 10:16
A oni nie korzystają z zasięgu jakiejś dużej sieci? Orange czy coś?
Poza tym jak konsumenci nie będą korzystać z tych niepopularnych ofert, to one się w końcu zwiną, a wtedy ci najwięksi operatorzy będą nam mogli narzucić takie ceny, że się nie pozbieramy. Niby jest uchwała antymonopolowa, ale wiadomo, jak to jest w praktyce. Nikt im nie udowodni zmowy cenowej.
Cytuj
jaitylkoja

Niezarejestrowani

20.7.2015 11:24
Aleksy napisał
A oni nie korzystają z zasięgu jakiejś dużej sieci? Orange czy coś?
Poza tym jak konsumenci nie będą korzystać z tych niepopularnych ofert, to one się w końcu zwiną, a wtedy ci najwięksi operatorzy będą nam mogli narzucić takie ceny, że się nie pozbieramy. Niby jest uchwała antymonopolowa, ale wiadomo, jak to jest w praktyce. Nikt im nie udowodni zmowy cenowej.
https://virginmobile.pl/oferta/mapa-zasiegumaja mape zasiegu zobacz sobie
Cytuj
jagna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.7.2015 12:20
Mapa zasięgu jest bardzo dobra jak widzę. Nie słyszałam jeszcze o tej firmie szczerze powiedziawszy. Raczej nie ma swoich salonów w Polsce,prawda?No chyba,że jednak się mylę ;)
Czy jest to osobna firma czy związana z jakaś większą siecią ? Bo wiem,że na przykład nju jest związane z orange a heyah jest powiązanie z T mobile.
Jak jest z virgin? No i czy nie ma ryzyka,że to jakoś szybko upadnie?
Cytuj
franek

Niezarejestrowani

20.7.2015 13:20
Danka napisał
Cześć. Co sądzicie o nowej ofercie Virgin Mobile? Ostatnio szukałam sobie nowej oferty i zaintersowała mnie właśnie ich. Za 29 zł miesięcznie oferują"
internet
darmowe połączenia do wszystkich oraz na stacjonarne
darmowe smsy
Oraz bez żadnego zobowiązania. Myślicie,że jest to dobra opcja w tym zakresie?
Jasne, ze dobra, za niecałe 30 zł masz dzwonisz i piszesz ile chcesz. Nie ma lepszych ofert.
Cytuj
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 9:57
franek napisał
Danka napisał
Cześć. Co sądzicie o nowej ofercie Virgin Mobile? Ostatnio szukałam sobie nowej oferty i zaintersowała mnie właśnie ich. Za 29 zł miesięcznie oferują"
internet
darmowe połączenia do wszystkich oraz na stacjonarne
darmowe smsy
Oraz bez żadnego zobowiązania. Myślicie,że jest to dobra opcja w tym zakresie?
Jasne, ze dobra, za niecałe 30 zł masz dzwonisz i piszesz ile chcesz. Nie ma lepszych ofert.
Czytam takie wpisy i wiedzę, że faktycznie te oferty na karte są coraz lepsze.
Cytuj
Odpowiedź