• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Rodzaje kart SIM

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 11:18
Karty SIM do telefonów dostępne są w różnych wersjach.Karta mini SIM, Karta micro-SIM, Karta Nano-SIM, Karta SIM LTE, Karta SIM Orange Cash - czym się różnią? O tym tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:16
A myślałem że micro sim i mini sim to takie same karty.
Cytuj
rusto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:58
Ja również tak sam myślałem. A tutaj okazuje się,że jedna jest mniejsza. Sam jestem zdania,że z tymi różnymi rozmiarami kart jest jedynie problem.Szczególnie jak chcemy przenieść kartę do innego telefonu gdzie jest zupełnie inny format. Poza tym nie sądzicie,że sieci komórkowe nie powinny pobierać pieniędzy za wyrobienie takiej karty?
W play jest to bezpłatne ale już na przykład w orange jak wyrabiałem sobie kartę nano sim musiałem zapłacić 20 zł.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 8:44
Ja mam obecnie taki problem, że w moim nowym smartfonie jest ta mała karta, ale nawet nie wiem, która konkretnie. A w starym telefonie mam normalną. I teraz nie mogę w dowolnej chwili sobie przenieść jednej tu, a drugiej tu, jeśli będę miała taką potrzebę, bo musiałabym mieć każdej karty po dwa warianty.
Czy taka zamiana normalnej karty na mini czy micro skutkuje tym, że tę normalną trzeba oddać albo przestaje ona działać? Jeszcze nie byłam u operatora, ale na pewno jest to utrudnienie.
Cytuj
Odpowiedź