• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Odstąpienie od umowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2016 22:07
Witam,
Zawarłem umowę z telefonem w play przez telefon, fakturę oraz usługę, dostarczył mi doradca biznesowy. Jak się zorientowałem że zrobiłem głupstwo i taka umowa nie jest mi potrzebna, postanowiłem odstąpić od niej.W tym samym dniu poszedłem do salonu zapytać czy i jak mogę to zrobić. W salonie poinformowano mnie że nie ma problemu i że nawet nie muszę podawać powodu odstąpienia tylko spakować telefon i odesłać do Warszawy. Po tygodniu zadzwoniła Pani z biura obsługi i zakomunikowała że odstąpienie nie jest możliwe ponieważ zamówienie zostało mi doręczone przez doradce biznesowego.
Moje pytanie brzmi, czy takie dostarczenie kwalifikuje się do zakupu w salonie Play i czy ma szanse na odstąpienie. Play chyba gra na czas bo minęło już ponad 10 dni a dostałem na piśmie że odstąpienie nie jest możliwe a telefon jeszcze do mnie nie doszedł.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

12.3.2016 12:49
Ostatnimi czasy dużo nerwów kosztuje mnie rozstanie z play.
Kiedy miałam firmę, przeniosłam telefon firmowy do Play. Były problemy finansowe, Play wypowiedział umowę, naliczył karę.
Koniec końców dogadaliśmy się, podpisaliśmy ugodę. Dostałam nowy nr, kara miała być anulowana. Ale niestety, przez ponad 8 miesięcy nikomu nie chciało się podpiąć ugody pod mój nr tel, lepiej było sprawę skierować do kancelarii prawnej.
Oczywiście cała procedura przerzucania się dokumentami, wyjaśnień trwa. Po 2 tygodnia oddzwonili z Play, że miałam rację, że prześlą info do tej kancelarii prawnej że nie jestem dłużnikiem, itp... jakby nie można było tego załatwić od razu, jak ugoda została zawarta.
Cytuj
amber

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2016 15:08
Tak sie zdarza nie tylko w PLay.Wszystko sprowadza się do jednego - jak do zawiązania umowy to wzyscy sa mili i grzeczni.Jeżeli się chce od umowy odstapić to niestety okazuje sie jak balagan jest w firmach telekomunikacyjnych i nie tylko.Wymyslaja wtedy jakies historie o zrywaniu promocji i karach .
Cytuj
Odpowiedź