• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Smsy reklamowe w Orange. Jak wylączyć

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2015 12:38
Cześć. Co chwilę przychodzą do mnie smsy reklamowe w sieci orange. Chciałbym jakoś to skutecznie wyłączyć bo jest to denerwujące.
Wiecie może czy jest jakiś kod na to?

A swoją drogą to czy ktoś z Was wygrał coś kiedykolwiek w tych ich konkurasach czy to jedynie ściema?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2015 11:34
Zadzwon do nich i zrezygnuj z otrzymywania tresci reklamowcyh. musiales kiedys jakas zgode zatwierdzic.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 13:52
To standard, czlowiek gdzies raz zatwierdzi zgode i potem dostaje mase takich wiadomosci. Informowanie ich niewiele pomaga, ja napisalem maila i niestety dalej dostaje smsy od niektorych. Ale mam inny patent, blokuje numery, mam wtedy pewnosc, że z danego numeru juz wiecej nikt mnie nie bedzie nękał.
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 12:38
No trzeba na to uważać, bo niestety taka zgoda to potem duzy problem. Zgłoś, najlepiej mailem, bo rozmowa telefoniczna moze byc trudna potem do udowodnienia, a maila zawsze masz jako dowod, ze nie ccesz juz otrzymywac takich informacji. Powinno pomoc. I ten patent z blokowaniem numeru tez jest dobry, tez tak robie. Od razu polowa mniej takich informacji przychodzi.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:14
Ja tez niby na bieżąco blokuje te połączenia, ale oni dysponuja roznymi numerami, niestety wyslalam raz sms na jakis konkurs z gazety i teraz dostaje kilka smsow tygodniowo. Niezbyt cos z tym mozna zrobic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 12:17
Co innego jak dostajesz z sieci,a co innego jak dostajesz z rożnych firm, ogólnej blokady raczej nie da się założyć.
Cytuj
Odpowiedź