• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lepszy mix czy abonament?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorin1a

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 17:19
Wolicie oferty typu mix czy abonament? Przyznam, że abonament zawsze wydawał mi się gorszy i unikałam tego typu zobowiązań. Sama nie wiem czemu, ale chyba po prostu ten typ usług bardziej ogranicza, bo mówi ci ile minut możesz wykorzystać, a ile smsów, podczas gdy w mixie sam o wszystkim decydujesz. No i wydawał mi się też zawsze dużo droższy. Czy ktoś jeszcze miał takie odczucia?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.6.2015 10:00
Jasne, ze abonament. Sa tańsze i dostajesz fajny telefon. A mixie i tak masz zobowiązanie na pewien czas do spłacenia.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 13:51
Wszystko zależy od tego jaki chcesz telefon. I czy chcesz. Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad ofertą Zefatonu w orange. Ładujesz tam konto za 30 zł miesięcznie ( czyli tyle samo za ile praktycznie musiałabyś doładowywać kartę) a dostaniesz fajny telefon. Na przykład Lg Joy, który sam w sobie jest wart kilkaset złotych.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:44
No tak, jelsi ktos nie chce telefonu to moze brac na mix, jednak jesli chce wymienić telefon to tylko abonament wchodzi w grę.
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 10:23
Gość napisał
No tak, jelsi ktos nie chce telefonu to moze brac na mix, jednak jesli chce wymienić telefon to tylko abonament wchodzi w grę.


Że co? Przecież w mixie też dostaje się nowe telefony! Chyba chodzi panu o telefon na kartę? To wtedy rzeczywiście, nie ma telefonu.
Ja przyznam, że ile razy przedłużałem umowę to miałem w planach albo nie brać telefonu i dostać lepszą ofertę, albo wziąć jak najlepszy za złotówkę i sprzedać go. Ale jak już byłem w salonie i dostawałem ten telefon do ręki, to nie chciałem się z nim rozstawać.
Ale jeśli ktoś nie chce nowego telefonu, to przyznam, że oferty czy to mixów czy to abonamentów nie są na tyle atrakcyjne, żebym sam chciał z ich kiedykolwiek skorzystać. Chyba, że już coś się zmieniło?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2015 11:33
tales napisał
Gość napisał
No tak, jelsi ktos nie chce telefonu to moze brac na mix, jednak jesli chce wymienić telefon to tylko abonament wchodzi w grę.


Że co? Przecież w mixie też dostaje się nowe telefony! Chyba chodzi panu o telefon na kartę? To wtedy rzeczywiście, nie ma telefonu.
Ja przyznam, że ile razy przedłużałem umowę to miałem w planach albo nie brać telefonu i dostać lepszą ofertę, albo wziąć jak najlepszy za złotówkę i sprzedać go. Ale jak już byłem w salonie i dostawałem ten telefon do ręki, to nie chciałem się z nim rozstawać.
Ale jeśli ktoś nie chce nowego telefonu, to przyznam, że oferty czy to mixów czy to abonamentów nie są na tyle atrakcyjne, żebym sam chciał z ich kiedykolwiek skorzystać. Chyba, że już coś się zmieniło?
A jaki telefon dostales i w jakiej sieci?
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 16:58
Gość napisał
A jaki telefon dostales i w jakiej sieci?

Ja w ten sposób wiele telefonów już miałem, kiedyś w orange zawsze brałem, potem przestawiłem się na plusa, gdzie pierwszy telefon to była nokia5200 jeszcze, a później samsunga delphi. Po 2 czy 3 latach przestawiłem się na play (najpierw bez telefonu, miałem ofertę na kartę). Obecnie całkiem niedawno przeszedłem w play z karty na mixa i mam telefon Samsung Xcover. Oczywiście zarówno w Orange, jak i w plusie, czy teraz w play miałem zawsze mixa.
Cytuj
Odpowiedź