• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaką aplikację do nawigacji polecacie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 10:43
Od jakiegoś czasu jestem właścicielem telefonu Nokia 830. Niestety ale nawigacja google map bardzo słabo tam chodzi. Praktycznie nie jestem w stanie wygodnie z niej korzystać. Tak więc chciałbym kupić sobie wygodną nawigację ( no chyba,ze znajdzie się jakaś darmowa aplikacja ale jeśli będzie płatna to też problemu nie ma, nic nie szkodzi wydać te 20 zł na program jeśli będzie odpowiedni).
Z czego obecnie korzystacie?
Cytuj
grotkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 13:03
Ja obecnie na telefonie korzystam z normalnej mapy google. Mam obecnie telefon na andoidzie i dla mnie jest to wygodne rozwiązanie.Do tej pory ze wszystkich nawigacji jakie wypróbowałem ta była najlepsza.
Jeszcze przez jakiś czas używałem janosika ale nie byłem zadowolony. Kilka razy wyprowadził mnie gdzieś za miasto. Zaletą jest to,że posiada mapę radarów a to czasami może się jednak przydać.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:17
A korzystacie z Yanosika? Slyszalam, ze to abrdzo pomocne, ale czy zgodne z prawem? Podobno mozna uniknac wielu mandatów.
Cytuj
dhagbar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2015 6:57
izoldakrawczyk napisał
A korzystacie z Yanosika? Slyszalam, ze to abrdzo pomocne, ale czy zgodne z prawem? Podobno mozna uniknac wielu mandatów.


Tak ja korzytsałem z janosika.Nie jest taki zły. Pokazuje Ci jakie jest obecne rozmieszczenie fotoradarów na mapie tak wiec w razie czego możesz ich uniknąć.
I oczywiście,ze jest to legalne. Przecież nikt nie będzie CIę karał za posiadanie aplikacji w telefonie. Tak samo jest z radiem cv.Każdy ma i nikt nikogo nie kara.
Niestety ale janosik się czasami gubi. Na przykład w Warszawie.Praktycznie nie da się z niego korzystać na mieście.

Co sądzicie może o navi expert? Zastanawiam się czy sobie nie kupić właśnie tej nawigacji.
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2015 12:24
Ja polecam program Automapa. Również pokazuje fotoradary, a co ważniejsze dla mnie działa offline, więc nie ciągnie nonstop internetu i nie zacina się, gdy internet gubi zasięg. Niestety jest płatna, trzeba wykupować dostęp na określony czas. Pierwsze kilka dni jest darmowe, więc można sobie przetestować.
Wadą jest to, że pokazuje zaniżoną prędkość samochodu.
Czy te inne aplikacje także działają offline?
Cytuj
jolanta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 13:48
ramzi napisał
Ja polecam program Automapa. Również pokazuje fotoradary, a co ważniejsze dla mnie działa offline, więc nie ciągnie nonstop internetu i nie zacina się, gdy internet gubi zasięg. Niestety jest płatna, trzeba wykupować dostęp na określony czas. Pierwsze kilka dni jest darmowe, więc można sobie przetestować.
Wadą jest to, że pokazuje zaniżoną prędkość samochodu.
Czy te inne aplikacje także działają offline?
Ile kosztuje? I na jaki czas mozna to wykupić?
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2015 16:06
jolanta napisał
Ile kosztuje? I na jaki czas mozna to wykupić?


Dostęp na 7 dni kosztuje około 10 złotych. Ja mam smartfon z androidem w sieci play i wykupuję to w sklepie play.
Płaci się za pomocą kodów google play, którymi doładowuje się swoje konto google. Trochę jest z tym zabawy, ale jak mówię, na początku można skorzystać z bezpłatnej opcji trial.
Cytuj
Anna Kopeć

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 150 razy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 11:50
Polecam Yanosika, podróżuję bardzo dużo po kraju, sprawdziłam już wiele aplikacji i ta jest zdecydowanie najlepsza
Cytuj
anetkap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 12:22
Anna Kopeć napisał
Polecam Yanosika, podróżuję bardzo dużo po kraju, sprawdziłam już wiele aplikacji i ta jest zdecydowanie najlepsza


A czy nie zauwązyła pani,że aplikacja czasami źle pokazuje kierunki ? Sama miałam ostatnio przyjemność a może nieprzyjemność korzystania z niej w Warszawie i prawie przez dwie godziny błądzilam po mieście ponieważ nie byłam w stanie znaleźć drogi to danego miejsca. Totalnie się nie sprawdzała.

Sam obecnie zastanawiam się nad ofertę T mobile na kartę. Oferują oni mix, w którym dają Navi Expert. Czy ktoś miał z nią do czynienia?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2015 12:36
Ludzie bardzo chwalą tego Yanosika, rozumiem że to jest mapa z nawigacja i z zaznaczonymi miejscami radarów i kontroli?
Cytuj
Odpowiedź