• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Niszowi operatorzy - czy to się opłaca?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 12:44
Zastanawiałem się niedawno nad tym, czy nie kupić sobie karty jakiegoś niszowego operatora. Wiem, że Biedronka ma swoją telefonię, no i są też inne tego typu oferty. A skoro są, to chyba ktoś z nich korzysta. Zastanawialiście się kiedyś nad tym? A może używaliście i możecie się podzielić opinią? Bardzo bym prosił! Szczególnie interesuje mnie, jak u nich z zasięgiem.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 16:32
Wszyscy tacy operatorzy korzystają z zasięgu Play/Plusa/T-Mobile/Orange także to tylko kwestia sprawdzenia u którego z nich masz najlepszy zasięg. Jeśli taki operator ma najlepszą dla Ciebie ofertę to śmiało bierzesz jego ofertę. Korzystałem kiedyś z sieci FM Mobile, bo mieli swojego czasu najtaniej, jak się popsuło przeniosłem numer gdzie indziej i już ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 17:17
A oprócz zasięgu coś jeszcze brał pan pod uwagę? Bo jeśli korzystają z zasięgu tych dużych operatorów, to rzeczywiście nie ma problemu.
A jak tam z cenami? Z tego co wiem, to telefonów w ofercie nie mają, tylko same numery, więc chyba ceny połączeń i smsów powinny być sporo niższe.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 11:05
A tak btw. czy cos takiego jak TU Biedronka jeszcze istnieje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 15:15
Jasne, ze istenieje i ma sie dobrze. Wstukaj sobie w google. maja nowe oferty i wgl full wypas :D
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 15:24
Minuta w TUbiedronka do innych sieci kosztuje 19 groszy, a sms 12 gr.
Połączenia i smsmy w sieci są bezpłatne.
Osobiście nie znam jednak nikogo, kto by korzystał z ich usług, nie wiem więc na jakim są poziomie.
Ciekawe, czy często maja awarie i jak u nich z zasięgiem?
Oferta rzeczywiście wydaje się atrakcyjna, ale to taki trochę obciach, prawda?
Cytuj
CostCare

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 0:13
Warto korzystać z niszowych, bo jest taniej. Tylko nie wszyscy przetrwają, ktoś jeszcze pamięta reklamy MOBILKING i ich zestawy startowe? :) już ich nie ma. Dlatego polecam NJU Mobile, bo to jest przecież Orange a jednak niszowy, znaczy tani.
Cytuj
Cost Care Consulting
www.costcare.pl/optymalizacja-zus
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 8:23
A NJU mobile to nie jest plus? W sumie to nie wiem, ale jak należy do któregoś z dużych operatorów, to jaka to nisza?
I ja bym z tego konkretnego nie mógł korzystać, bo nie cierpię ich reklam. Naprawdę, żadna inna tak mnie nie irytuje.
Najgorzej, jak puszczają w kinie, bo nie mogę wtedy wyjść i nie mogę zmienić programu. Coś okropnego.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 13:56
Nie zawsze noszowy znaczy tani. Moze mieć tez problem z zasięgiem. Wole jednak korzystać ze sprawdzonych, znanych wszystkim marek.
Cytuj
ebstonka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 11:30
A czy biedronka nadal ma swoją sieć? Czy aby nie zrezygnowali? Bo swego czasu pamiętam,że mbank miał swoją sieć komórkową ale obecnie już nie mają :P I właśnie tam moja koleżanka miała kartę ale potem kazali jej się przenieść gdzie indziej. Trochę zabawy tam było. Z kolei ja sama mam kartę już od wielu lat w Heyah i jestem zadowolona bo mają bardzo niskie stawki.
Zastanawiałam się jednak nad przeniesieniem się do Virgin Mobile bo słyszałam,że mają niskie ceny. Czy ktoś z Was miał styczność z tą siecią?
Cytuj
Odpowiedź