• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Którego operatora polecacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 16:33
Postanowiłem zmienić operatora komórkowego, bo kończy mi się umowa. Do tej pory korzystałem z T-mobile, ale były wiecznie problemu z zasięgiem. Zanim się jednak z jakimś nowym zwiążę umową chciałbym zapytać, jakiego operatora uważają państwo za godnego polecenia i dlaczego, oraz kogo powinienem unikać?
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 10:17
Ja mogę ci polecić play. Mam u nich telefon już od 4 lat, mają fajne promocje, są tani, a jeśli chodzi o zasięg, to korzystają z nadajników innych sieci.
No i w porównaniu ze znajomymi, którzy mają na przykład w orange, to nie było praktycznie żadnych awarii w tym czasie, podczas gdy w orange kilka się zdarzyło.
Ja mam jednak telefon na kartę, a jak jest z abonamentem u nich? Ktoś inny może się wypowie?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 13:31
Frąc napisał
Postanowiłem zmienić operatora komórkowego, bo kończy mi się umowa. Do tej pory korzystałem z T-mobile, ale były wiecznie problemu z zasięgiem. Zanim się jednak z jakimś nowym zwiążę umową chciałbym zapytać, jakiego operatora uważają państwo za godnego polecenia i dlaczego, oraz kogo powinienem unikać?


najlepszy będzie ten, u którego masz zasięg tam gdzie zasięg tam gdzie go potrzebujesz...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 15:26
Robert Sierant napisał


najlepszy będzie ten, u którego masz zasięg tam gdzie zasięg tam gdzie go potrzebujesz...


Ale tego raczej nie sprawdzimy zbyt dokładnie zanim nie będziemy już mieli telefonu w danej sieci. Są co prawda te mapki zasięgu i tak dalej, tylko u mnie w domu na przykład nagle, po obudowaniu go pustakami zgubił się zasięg z orange, który zawsze był bardzo dobry.
W taki wypadku play i ich możliwość ręcznego wybrania zasięgu którejś z pozostałych sieci wydaje się być dobrym pomysłem.
Czy jakiś inny operator także korzysta z nadajników pozostałych?
Cytuj
gienek66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 15:38
Orange i Plus maja zasieg wszedzie. Gorzej z Playem, moj brat ma i jest jeszcze sporo miejsc gdzie nie ma zasięgu, o internecie nie wspominając.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2015 11:05
Tez stawiam na Orange, z czym jak z czym, ale z zasięgiem nie ma u nich problemu.
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2015 13:16
Orange ma własnie problemy z zasięgiem w budynkach, choć jeśli chodzi o ilość nadajników, ta mają tego naprawdę dużo.
A w playu jak można zmienić zasięg na inny?
Bo tak się chwalą, że niby zasięg czterech sieci, ale u mnie na ogół nie mają swojego zasięgu.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 11:08
A ja mam Play od lat i sobie chwalę. Nie mam takiego problemu. Podejrzewam, że zalezy gdzie mieszkamy. Ja w duzym miescie. Chociaz pamiętam, że jak bylem np. na Mazurach to troche problem był, ale to nie tylko ja mialem.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:01
Paly i Orange sa okej. Chociaz roznie to bywa, zalezy na kogo sie trafi. Ja np. w Orange mialem zawsze super obłsuge, kolezanka sie z nimi uzera (z umową) juz ponad miesiąc.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:47
kacper napisał
Paly i Orange sa okej. Chociaz roznie to bywa, zalezy na kogo sie trafi. Ja np. w Orange mialem zawsze super obłsuge, kolezanka sie z nimi uzera (z umową) juz ponad miesiąc.
Ładna literówka :D Tez sobie chwale obsługe w Orange. Ale jak się trafi na kogos niekompetentnego to niestety mozna się nadenerwować.
Cytuj
Odpowiedź