• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konfiguracja poczty e-mail w telefonie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 10:45
Jak konfigurować pocztę e-mail w telefonie? podpowiadamy Próbowali Państwo już to robić? Z jakim skutkiem?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
martunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 14:25
Ja bawię się w ostatnich dniach nowym telefonem i szczerze powiedziawszy to miałam z nim trochę problemów w ostatnim czasie :D Szczególnie,ze jest to Windows Phone a nie jest to android i jak wiecie obsługa tych dwóch różnych systemów jest zupełnie różna.
Generalnie udało mi się to skonfigurować i właśnie tak jak opisane to w artykule ale trochę czasu mi jednak to zajęło.

Jakbyście mi jeszcze tutaj napisali jak wyłączyć pocztę głosową w plusie to byłoby super :D
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 18:03
A ta instrukcja to do jakiego jest telefonu? Albo chociaż do jakiego systemu? Ja w moim samsungu nie mam takiej opcji jak konta w ustawieniach.
Szkoda, że nie było na początku napisane do jakiego to telefonu instrukcja, bo bym na darmo nie szukał.
PS. pocztę głosową mogą ci w salonie chyba wyłączyć.
Cytuj
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 10:37
Cóż, na pewno nie jest to instrukcja mojego samsunga, bo pomijając, że nie mam klawisza opcji, nie mam też zakładki konta. Czyli nic z tego. Myślę, że powinno być napisane do jakich smartfonów to jest instrukcja. No właśnie, smartfonów a nie telefonów.
Co więcej w Nokii lumni mojej dziewczyny też tych ustawień nie mogłam znaleźć. Więc do jakiego telefonu jest to instrukcja?
Cytuj
Odpowiedź