• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

koszt zdjęcia simlocka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 11:49
Ile kosztuje zdjęcie simlocka? My tutaj piszemy o tym ile zapłacą Państwo w Orange. A w innych sieciach? Mają Państwo jakieś doświadczenia?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 8:33
Ojej ! Czy rzeczywiście sieci montują teraz simlocka? Czy tylko orange robi takie cyrki? Bo sama ostatnio brałam sobie telefon w play i nie miałam czegoś takiego. Nie było tam żadnego simlocka.

Orange naprawdę jeszcze montuje takie zabezpieczenia? Swoja drogą to pamiętam,że bylo to jakieś 15 lat temu ale ,ze teraz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.5.2015 9:42
Chyba lepiej, ze ma simlocka. To duże utrudnienie dla złodziei.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2015 10:48
Gość napisał
Chyba lepiej, ze ma simlocka. To duże utrudnienie dla złodziei.
Z jednej strony tak, ale z drugiej sam nic z telefonem nie zrobisz. Nie przełożysz karty itd. Średni interes.
Cytuj
AdAP

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 9:56
Ja wole zeby jednak simlock byl. Chociaż wiem, ze dla zawodowców to nie problem, żeby go ściągać. A tak serio to nawet nie wiem jak teraz jest np. z moim telefonem. Nikt mi nie przekazał tej informacji, a ja nie pytałam.
Cytuj
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2015 14:37
77 złotych za zdjęcie simlocka?! To jakiś żart?! To już lepiej w jakimś serwisie tam jest to zwykle koszt około 50 złotych, więc wychodzi taniej. O ile oczywiście telefon nie jest na gwarancji, bo chyba przez zdjęcie simlocka można ją stracić. Aha, no i jeśli macie taki problem,to pamiętajcie, że z niektórych modeli można go ściągnąć wpisując jakiś kod, a te kody można znaleźć w internecie za darmo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 15:10
Poliodor napisał
77 złotych za zdjęcie simlocka?! To jakiś żart?! To już lepiej w jakimś serwisie tam jest to zwykle koszt około 50 złotych, więc wychodzi taniej. O ile oczywiście telefon nie jest na gwarancji, bo chyba przez zdjęcie simlocka można ją stracić. Aha, no i jeśli macie taki problem,to pamiętajcie, że z niektórych modeli można go ściągnąć wpisując jakiś kod, a te kody można znaleźć w internecie za darmo.
No to faktycznie jest skandal! Powinni zdjac w ramach obsługi. To nasza decyzja czy chcemy czy nie miec takie "zabezpieczenia"
Cytuj
eh

Niezarejestrowani

25.2.2017 9:11
Gość napisał
Chyba lepiej, ze ma simlocka. To duże utrudnienie dla złodziei.
W jakim ty świecie żyjesz. Małe dziecko wie że bez problemu można telefon zrotować i wgrać nowe czyste oprogramowanie lub iśc do pierszego zakładu usługowego i ten simlock zdjąć
Cytuj
Odpowiedź