• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Samsung czy Iphone

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 10:41
W najbliższych dniach planuje sobie kupic nowy telefon.Zastanawiam sie nad dwiema markami.Nad Samsungiem oraz nad nowym Iphonem .

Oba to koszt ok 3000 zł bo interesują mnie jedynie flagowce. Do tej pory miałem telefon z androidem i byłem zadowolony. Znajomi mi jednak mówili,ze ios również jest bardzo dobry.
Co byście wybrali na moim miejscu?
Cytuj
anastazja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 8:40
Naprawdę jesteś w stanie tyle wydać za telefon? Jeśli mam być szczera to dla mnie jest to totalną głupotą. Takie nowe telefony wcale nie są takie tanie . Może i mają dobre parametry ale do przeglądania internetu oraz do podstawowych funkcji w zupełności powinien wystarczyć telefon w cenie 1400 zł. A nie w cenie ponad 3000 zł !
Ponoć produkty Apple są dobre ale sama zdecydowałabym się raczej na Samsunga. Sprawdzona marka .
Cytuj
Markus

Niezarejestrowani

1.6.2015 15:50
Samemu wybrałbym samsunga w szczególności ze dotychczas android Ci się podobał to po co tak naprawdę zmieniać. Samsung także ma lepsze parametry: taktowność procesora, pamięć ram, pojemność baterii oraz pamięć wewnętrzną. W zasadzie moim zdanie w iphonie płaci się głównie za markę. Plusem może być dla niektórych system iOS. Zgodzę się z anastazja ze wydanie 3000 na telefon to uważam ze nie lada wydatek, niemniej jak cię stać to właściwie czemu nie. Samemu bym jednak polecił kupić jakiś starszy model np. s4 http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9500-2-kolory-gw-24-pl-i5338350610.html też bardzo dobry telefon. Jak ma się trochę czasu to można i bezpośrednio z chin sprowadzać i zaoszczędzić trochę grosza, sadzę ze z s6 i ewentualnie iphone też się tak da. Pozdrawiam
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2015 8:52
na właśnie, jak kogoś stać to dlaczego ma sobie nie kupić? mnie rozwalają ci, których nie stać a kupują; jak tylko pojawi się w telekomach to łykają pierwszą, lepszą ofertę z jakimś kosmicznym abonamentem na ileś lat ;-/
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2015 10:44
Bezpośrednio z Chin? Zamawia ktoś tak? Jest na prawdę taniej? Jak to zrobić?
Cytuj
Markus

Niezarejestrowani

3.6.2015 15:35
Powiem ci ze często zamawiałem elektronikę bezpośrednio z chin na ebayu i jest znaczna różnica w cenach można naprawdę zaoszczędzić niekiedy nawet o połowę wartości tego co w kraju. Z komórkami aż tak nie szalałem ale także widziałem że różnice potrafią być nie małe. Wystarczy poszperać na popularnych portalach jak aliexpres ebay, na samym allegro też znajdą się ludzie co importują towary z chin przez co mają niższe ceny można z ich usług skorzystać, pod tym linkiem który podawałem wcześniej do s4, chyba tak właśnie jest. Według mnie dobra rzecz jak nie potrzeba sprzętu na gwałt.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2015 17:59
A ja słyszałem o ludziach, którzy zamawiali elektronikę z Chin i okazywało się, że w środku są na przykład śruby i trochę tanich podzespołów. Albo w dysku twardym jest pendrive i jakieś obciążniki. Można się więc naciąć. Raczej bym radził kupować w sprawdzonych źródłach.
Jak kogoś stać na najnowsze telefony, to niech kupuje, ale ja sam bym tyle nie wydał. Samsung i Apple mają chyba podobny poziom, więc jest to raczej sprawa dizajnu.
Cytuj
Odpowiedź