• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można zerwać umowę abonamentową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 13:49
i z jakimi wiąże się to kosztami? Niestety ale mam obecnie umowę w sieci play. Tak się zdarzyło ,ze wyjeżdżam na rok za granice. Umowa została podpisana na 3 lata. Obecnie zostało 17 miesięcy do konca. Nie uśmiecha mi się spłacanie. Wprawdzie jest to niewielka miesięczna kwota bo brałem umowę bez telefonu ale może jakoś uda się to rozwiązać ? Czy ktoś z Was może mi tutaj doradzić co najlepiej robić? Pisać do nich ? I czy takie rozwiążanie umowy jest możliwe?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.5.2015 14:20
Zapytaj ich, bo to zalezne jest od tego ile czasu zostało itd. Moze sie okazac, ze bardziej Ci sie opłaci regulować faktury do końca niz wypowiadać umowę.
Cytuj
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 9:19
A na umowie nie ma napisane, jaka jest kara w przypadku zerwania? Kiedyś takie informacje były. Wiem też, że były zależne od wartości telefonu, ale skoro brałeś bez to nie wiem.
A może zamiast zrywać jest opcja, żeby na kogoś przepisać? Albo nawet bez przepisywania po prostu udostępnij komuś kartę i niech on sobie płaci abonament i korzysta.
Cytuj
asikx

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 9:47
Tak jak ktos wyzej napisał, zalezy w ktorym momencie zerwiesz umowę, ile zostało do spłaty. Jesli niewiele to moze sie bardziej oplacici zaplacic kare. Zrywalam ostatnio w upc przed czasem i zaplacilam niewiele. Oplacilo mi sie bardziej, niz regulowanie oplat do konca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.5.2015 7:56
Tez zerwałem, za Internet co prawda i mi się to opłaciło.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2015 8:45
A ja nie byłbym taki pewien czy się to opłaci. Moja sąsiadka kiedyś miała sie przeprowadzić i zrywała umowę z dostawcą internetu. Okazało się,że kara za zerwanie samej umowy jest o wiele wieksza niż raty jakie powinna płacić za internet do końca. I spłacała prawie rok mimo że z tego nie korzytała.

Obawiam sie,że w przypadku abonamentu telefonicznego może byc podobnie. Chociaz tego to samemu trzeba się jeszcze dowiedzieć.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2015 15:44
To zalezy ile jej jeszcze zostało do spłaty. Ja nie zrywałem, bo jak przeliczyłem to sie okazało, że lepiej juz tego nie uzywac niz zerwac umowe i placic kare umowna.
Cytuj
kaplok

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 6:43
U mnie z kolei nie opłacało się zrywać umowy. Po prostu dopłaciłem do końca i tyle. Obecnie staram się nie zobowiązywać na tak długie umowy bo to nie ma sensu. Warto jest wziąć umowę bez telefonu. Wtedy ma się abonament w takim play na raptem 12 miesięcy. Nie jest to dużo a faktycznie abonament w tym przypadku opłaca się o wiele bardziej niż na kartę.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2015 13:31
Ja np. nie widze sensu brac abonamentu bez telefonu. Te telefony troche kosztuja, i to sie po prostu opłaca. Powiedzmy mialbym dokupic telefon za 500 zł, to juz wole miec to wliczone.
Cytuj
Odpowiedź