• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Umowa na firmę W jakiej sieci

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2015 12:34
Od razu zaznaczam,ze nie zależy mi na telefonie ponieważ mam swoj ulubiony od dłuższego czasu i nie mam najmniejszej ochoty na to aby go zmieniać. Na czym mi zależy? Darmowe rozmowy do wszystkich sieci , darmowy internet ( najlepiej duża pojemność) oraz minuty na połączenia zagraniczne.
Czy gdzieś znajdę taką ofertę w cenie poniżej 50 zł netto bez telefonu?
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 11:42
Moze Play dla firm, formuła 4.0 dla firm, 39,99 zł + VAT, nielimitowane minuty do sieci PLAY, nielimitowane minuty na stacjonarne, nielimitowane minuty do innych sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y, nielimitowany internet LTE przez 6 miesięcy.
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 13:29
O i to właśnie mi się podoba, czegoś takiego szukałem .jak przeglądałem sobie oferty Orange ( obecnie mam telefon na kartę w orange) to mieli o wiele gorsze oferty niż ta.

Czy oferta jest jedynie dla przeniesienia numeru? Czy mozna tam sobie zalożyć nowy?
Cytuj
AdAP

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:40
Z tego co widzialam to dla nowych klientów. Swoja droga niezle ma te formuły dla firm Play. Chyba faktycznie jesli chodzi o firmowe to najlepsze.
Cytuj
Odpowiedź