• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przekierowanie połączeń

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 9:52
Dzięki opcji przekierowywania połączeń możemy swobodnie wyjść z domu z jednym numerem, przekierowując na niego połączenia. Jak to działa? O tym tutaj. A Państwo korzystają z tej opcji?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
m1981

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 14:55
Szczerze powiedziawszy to nie słyszałem jeszcze o takiej usłudze ale wydaje się ciekawa. Zastanawia mnie jedynie to czy nie lepiej jest sobie w takim przypadku kupić telefon na dual sim ? :P Tak aby mieć w jednym telefonie dwie karty?
Obecnie jest wiele fajnych telefonów, które posiadają tę funkcję. Na przykład nowy telefon Microsoft Lumia 640.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:47
No, ale jak juz nie masz takiego telefonu, to możesz skorzystać z tej opcji :D
Cytuj
Sławoj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 12:22
Dobrze jest wiedzieć ponieważ sam równiez nie miałem pojęcia,że coś takiego istnieje niemniej jestem zdania,że mało kto z tego korzysta. Bo tak naprawde to czy rzeczywiści znacie kogoś kto korzystał właśnie z takiego przekierowywania połączeń? Bo sam osobiście nie znam nikogo.

Druga sprawa to to,że telefony z dual sim są coraz tańsze. Na przykład polskie marki :
Goclever
Overmax
czy My phone
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 12:31
Polskie marki to ryzykowana sprawa. Lepiej się troche wykosztować na znana marke, nokia czy samsung
Cytuj
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 15:02
A to przekierowanie to działa na numer stacjonarny czy komórkowy też?
Chociaż dziś mało kto ma telefon stacjonarny, za to wiele osób, które znam nosi po prostu po dwa telefony i nikogo to nie dziwi. Szczególnie, jeśli jeden jest służbowy, a drugi jako prywatny.
No i wiele młodych osób ma po dwa albo więcej numerów, z których pisze i dzwoni do różnych osób i im raczej o to chodzi, żeby te kontakty były na różnych telefonach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2015 15:15
Pewnie jak ustawisz to na stacjonarny tez będzie szło. Czemu nie.
Cytuj
Odpowiedź