• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon dla seniora

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2015 9:19
Tutaj pare słów o telefonach dla seniorów. Polecają Państwo jakieś konkretne modele?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2015 9:28
Są takie telefony z wielkimi przyciskami. Ja jednak mysle, ze Nokia 3310 bedzie okej:)
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 11:41
Są takie z duzymi klawiszami. Firma Emporia Telecom specjalizuje się w produkcji telefonów dla osób starszych. warto poszukac
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 13:39
grzes33 napisał
Są takie z duzymi klawiszami. Firma Emporia Telecom specjalizuje się w produkcji telefonów dla osób starszych. warto poszukac

I warto kupić. Załatwiłem taki dziadkowi i jest bardzo zadowolony.

Pozostaje jeszcze kwestia czy niektórym starszym osobom "duma" nie pozwoli korzystać z takiego telefonu ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.5.2015 8:32
Moj dziadek miał telefon Maxcom i nie był zadowolony. Ogólnie większość telefonów tego typu ma bardoz duża klawiturę, duży wyświetlacz ale tak naprawdę to nie są wygodne. Dziadek nie był zadowolony

Z czasem sprawiłem mu inny telefon. Konkretnie z serii Nokia Asha i ten sprawdzał się o wiele lepiej. Starsi ludzie są w stanie nauczyć się obsługi nowszych telefonów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.5.2015 15:01
Moze to zalezy do czego dziadek chce uzywac telefon. Nie ma co od razu zakładać, że starsza osoba nie bedzie umiała posługiwac się smartfonem itd.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.5.2015 9:18
I tez nauka obsługi smartfonów nie jest taka trudna. Trzeba przysiąść i się nauczyć, a to zajmuje chwilkę.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 9:49
Mojemu w zupełności taki wystarcza. SMSów nie pisze, zdjęć nie robi, jedynie rozmawia dużo. W sumie główny powód wyboru maxcoma, a nie innego to bardzo duże przyciski ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:20
Te telefony przez te przyciski sa popularne. Dla mnie to troche strata pieniedzy, ale moze faktycznie seniorom sie przyda.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 8:45
Fajnie wyglądają :D Troche jak pilot do telewizora. One moze nawet nie tyle dla starszych, co dla słabiej widzacych sa okej.
Cytuj
Odpowiedź