• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenia smarftonów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2015 9:13
Ubezpieczają Państwo swoje smartfony? Odpowiadają Państwu ceny i zakresy tych ubezpieczeń. Zaproponują Państwo jakieś oferty? Zapraszam do artykułu na ten temat.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

29.4.2015 12:59
Do mnie dzownili z Orange,zeby sie na to zdecydowac. To nie byly jakies duze pieniadze, chyba 10 zł miesiecznie, ale zrezygnowałem. W sumie nie wiem czy dobrze zrobiłem. Zawsze to jakas ochrona.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2015 9:12
Ja kupowałem jakiś czas temu telefon w Euro. Nie był to drogi sprzęt ponieważ dałem za niego 600 zł ale również proponowali mi tam ubezpieczenie. Koszt to 200 zł tak więc zrezygnowałem. Była to dość spora suma. Prawie 30% wartości telefonu.
Dziwi mnie jedno. Z artykułu wynika,że ubezpieczyciel odda pieniądze wyłącznie przy kradzieży zuchwałej . W UK jest inaczej. Kolega zgubił telefon i od razu oddali mu nowy.

Czy w Polsce takie ubezpieczenie nie jest możliwe?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 14:15
To zależy od zakresu ubezpieczenia. Myślę, ze jeśli zniszczenie będzie z Twojej winy to nikt nie wypłaci odszkodowania, ale w innych przypadkach nie widzę problemu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.5.2015 14:53
W orange jest nie tylko od kradziezy. od zniszczenia tez.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:21
W orange takie ubezpieczenie to 10 zł miesiecznie chyba. Oplaca sie w sumie. Chyba że ktos liczy ze sie nic nie stanie z telefonem.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 8:44
Ja nie mam ubezpieczenia, nigdy nie mialem, i nigdy ie bylo mi potrzebne. Mysle, ze to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto.
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 13:32
Bo raczej jest.Ubezpieczenia nie są tanie a ryzyko,że Ci ukradną telefon również duże nie jest( zresztą od tego ubezpieczenie nie chroni...).

Swoją drogą to w UK ludzie specjalnie kłamią,że im się telefon zgubił po to aby dostać nowy :P
Ale weźmy również ceny jakie płacą za doładowania telefonów .Do niewielkich raczej nie należą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2015 8:13
Mysle, ze w Polsce tez to sie zdarza, ze kłamią. Ale oni maja swoje metody i sprawdza. Jesli chodzi o mechaniczne uszkodzenia, to jednak to powinno byc pokrywane. Trudno dojsc, ktore wynika z naszej winy, a ktore nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 12:53
Smartfony maja to do siebie, ze sa wrażliwsze. maja duze szybki, które pękają. Rożnie to z nimi bywa.
Cytuj
Odpowiedź