• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najtańszy abonament. Gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
eddie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 9:02
Szukam obecnie dobrej oferty abonamentowej. Obecnie dużo wydaję na kartę i po prostu nie mam cierpliwości do kupowania tych wszystkich tygodniowych pakietów. Ciągle o tym zapominam i potem muszę za to płacić spore pieniądze.

Która obecnie sieć oferuje najtańszy abonament bez telefonu z darmowymi rozmowami do wszystkich? Bo na tym właśnie zależy mi najbardziej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 10:49
A chcesz z telefonem czy bez? Ile jesteś wstanie przeznaczyć? Na jaki okres?
Cytuj
eddie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.4.2015 9:43
Zależy mi przede wszystkim na tanich rozmowach. Zamierzam przeznaczyć tak max 30-40 zł. Na dowolny okres ale nie chciałbym podpisywać abonamentu na wiecej niż 2 lata. 2 lata to max.

Może znalazłoby się coś dobrego z telefonem? :/ Jeśli nie to odżałuję ale z telefonem byłoby dla mnie lepiej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.4.2015 9:55
Play - Formuła Unlimited 35,98 zł - Pakiet 50 minut do wszystkich sieci i 50 SMS/MMS +10 zł/m-c, nielimitowane rozmowy w sieci Play, cena minuty poza abonamentem – 29 gr,250 MB - niezła oferta.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2015 15:21
W playu był chyba kiedyś abonament za 10 złotych miesięcznie, ale zdaje się, że bez telefonu. No, za dobrze już nie pamiętam, ale wiem, że z pewnością była to najtańsza opcja. Nie wiem, co obejmowała, ale może ktoś inny słyszał?
Zresztą to chyba nie problem porównać sobie różne oferty?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 15:12
Zobacz w Plusie za 25 złotych. 30 darmowych minut do wykorzystania liczonych zamiennie z 90 sztukami SMS-ów.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 13:59
Gość napisał
Zobacz w Plusie za 25 złotych. 30 darmowych minut do wykorzystania liczonych zamiennie z 90 sztukami SMS-ów.
90 minut tylko? To nie jest zbyt atrakcyjna oferta. A poza abonamentem ile kosztuje sms i minuta?
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:47
Jak ktos mało dzwoni, mało pisze to mu w zupełności wystarczy i moze te 25 zł płacić.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 13:04
Przy takich abonamentach to się już bardziej opłaca telefon na kartę. Akurat 25-30 zł miesięcznie kosztuje doładowanie, a nie jest sie związanym umową.
Cytuj
Odpowiedź