• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki tablet wybrać

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 12:13
Cześć. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jaki dobry tablet wybrać? Chciałbym kupić w najbliższym czasie sprzęt jakiejś dobrej firmy. Potrzebny jest mi przede wszystkim w podróżach ponieważ muszę mieć dostep do internetu a jednak przeglądanie internetu w telefonie jest trochę niewygodne. Obecnie mam na okku dwa:

Lenovo Yoga 2 8 cali

oraz Ipad mini

Szukam czegoś tak do max 1300 zł. O mniejszej przekątnej. Który z tych dwóch tabletów jest wygodniejszy Waszym zdaniem ?
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 11:35
Zdecydowanie Lenovo Yoga 2. Kupisz obecnie w bardzo dobrej cenie 1100 zł ( jeszcze niedawno tablet był o wiele droższy).
Posiada 4g internet LTE tak więc będzie bardzo szybki. Ma ekran Full Hd oraz baterię, która trzyma do ponad 18 godzin.

A ipad mini? Jest dość drogi, ma dobrą jakość obrazu ale zauważalnie gorsze parametry . Nie opłaca się moim zdaniem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 12:03
Lenovo Tablet Yoga 2 nie jest złe. Ma fajna obudowę, ciekawą. Jest wygodny, cena do 1200 zł. Ma wbudowaną podstawkę. Ogólnie na plus.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.8.2015 22:21
7 cali to idealny rozmiar z tych mniejszych, taki mały gabaryt umożliwi Ci wygodny jego transport. Oprócz tego warto przyjrzeć się także innym parametrom - więcej przeczytasz tu http://www.simp-st.pl/tablet-7-cali/
Cytuj
rahhas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 12:32
Polecam Samsunga Galaxy Tab Note 4. Świetny, można szybko i łatwo prowadzić notatki dzięki rysikowi i specjalnemu oprogramowaniu dla tego tabletu od Samsunga.
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2015 10:53
A co uważacie na temat tabletów firmy NTT?
To podobno polska firma, więc już samo to nastraja mnie pozytywnie, tylko pytanie, czy mają na pewno dobre produkty? Bo nie są bardzo drogie.
Raz w promocji widziałem ich tablet za 100 złotych. Wiadomo, że cena nieduża, wiec i całkiem inna klasa, ale czy ktoś mógłby mi poradzić, czy lepszy byłby taki tablet czy może taka manta?
Cytuj
Ranger

Niezarejestrowani

7.9.2015 11:53
To nie sa zle tablety, moj brat ma. Jest dobry do czytania komiksów, ebooków i przeglądania stron internetowych, grac też można. Bateria długo trzyma, WiFi dziala. Wiadomo rozdzielczość nie jest jakaś mega, ale na takie podstawowe użytkowanie jest ok. Jego jest NTT 997.
Cytuj
Kijanka

Niezarejestrowani

8.9.2015 10:10
Ranger napisał
To nie sa zle tablety, moj brat ma. Jest dobry do czytania komiksów, ebooków i przeglądania stron internetowych, grac też można. Bateria długo trzyma, WiFi dziala. Wiadomo rozdzielczość nie jest jakaś mega, ale na takie podstawowe użytkowanie jest ok. Jego jest NTT 997.
NTT 997 akurat kosztuje 400 zł prawie, wiec do tanich nie należy.
Cytuj
Wally

Niezarejestrowani

9.9.2015 10:42
400 zł za dobry tablet to chyba nie jest też nie wiadomo jaka sumka.
Cytuj
Tyśka

Niezarejestrowani

14.9.2015 13:06
Oczywiście, ze to dużo. Można kupić do 200 zł i wcale nie taki zły, tylko że no name.
Cytuj
Odpowiedź