• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tablet zamiast telefonu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 13:31
Posiadają Państwo tablet? Jest użyteczny? Są Państwo sobie w stanie wyobrazić, że zastąpi on telefon? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 9:44
Może i one maja coraz więcej funkcji, ale litości, takie wielkie co nosic. nie, nie. Dla mnie i moj smartfon jest duzy, Nokia Lumnia 625, a co mówić, jeszcze jakbym mial dzwonić tabletem haha
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 10:27
"każde publiczne wyjście mogłoby skończyć się dziwnymi spojrzeniami znajomych i przechodniów" - i tyle temacie :D
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 11:25
Być może zastąpi tego nie wiemy ;) W każdym bądź razie obecnie to jak dla mnie średnio potrzebny gadżet. Dobry tablet kosztuje 1-1,5 tys. za te pieniądze można kupić bardzo dobry smartfon z dużym wyświetlaczem, aparatem i "bebechami", a jeśli ktoś potrzebuje to np. netbooka, który wielkościowo jest taki sam jak tablet, ale oferuje nieporównywalnie więcej.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 11:43
Ja mam tablet. Gram na nim w angry birds i czasem czytam książki wieczorem, bo nieco wygodniej niż na laptopie. Ale nie wyobrażam sobie, żebym miała z niego dzwonić. Nie po to wszystko miniaturyzowano, żeby teraz dzwonić z cegieł. Ja nawet mojego tableta nigdy nie wynoszę z domu. Zresztą kupiłam go tylko dlatego, że był w naprawdę dobrej promocji, bo wcześniej zawsze uważałam, że jest to najmniej potrzebne mi urządzenie. I tak jest.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 12:19
Ostatnio czytałam,że takie bardzo tuże telefony, prawie o wielkości tabletów sa modne w Chinach oraz całej Azji. Obecnie wiele takich modeli jest produkowanych wyłącznie na ich rynek z uwagi na to,że w Europie jednak by się nie przyjęły ( jesteśmy przyzwyczajeni do mniejszych).

Sama zastanawiałam się swego czasu nad telefonem Nokia 1520. Ma przekątną 6 cali. Głównie dlatego,że często korzystam z internetu.
Co sądzicie może o tym modelu?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 11:02
Może u nas to tez wjedzie, kto wie. Śmiesznie by bylo. Ale jeszcze jakiś (co prawda długi) czas temu widząc kogoś z komórka przy uchu, myśleliśmy ze jest szalony :D Do wszystkiego da się przyzwyczaić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 12:20
Wczoraj przede mna stal gosc w kolejce, który wlasnie gadal do takiego wielkiego sprzetu. Tableta czy czegos. No troche smieszne to bylo. Ale jak chce, to czemu nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.4.2015 14:37
No te wielkie pudła tez mnie smiesza, ale jesli komus tak wygodniej, to czemu nie.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 14:14
Jeli miałoby to byc wygodne to czemu nie. Jz teraz te smartfony sa ogromne. Gdyby mi ktos zaoferował tablet z wieloma funkcjami, w dobrej cenie, to nie marwtiłbym sie, ze jest wielki. Brałbym.
Cytuj
Odpowiedź