• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy opłaca się wziąć laptopa w ofercie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 11:30
Zastanawiam się nad przedłużeniem numeru w plusie, a że nie potrzebuje nowego telefonu konsultant zaproponował mi laptopa HP Pavilion x360 w cenie 699 złotych w abonamencie 99 złotych miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Obecnie mam niższy abonament i zastanawiam się, czy takie coś się w ogóle opłaca. Znalazłam jeszcze ofertę w Play z laptopem Lenovo G50-30, również dostępnym w abonamencie 99 złotych na 24 miesiące, tyle że tu płacę 0 złotych przy odbiorze. Nie ukrywam, że wygląda to lepiej. Zastanawiam się, co zrobić...
Cytuj
kotelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 12:09
Z jednej strony opłaca się , z drugiej zorientuj się co to za laptopy. MOże się okazać,że jest to bardzo słaby sprzęt, który bedzie się zacinał nawet przy przeglądaniu sobie stron internetowych. Logiczne,że nie będą dawali do zestawu bardzo dobrych laptopów....
Chodzi Ci tutaj wionella o abonament telefoniczny czy internet?

Bo dwie opcje możesz mieć najtaniej już za 40-50 zł miesięcznie czyli o połowę taniej.

Za zaoszczędzone pieniądze sama możesz sobie kupic laptopa. O takich parametrach jak chcesz .
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 18:16
To jest abonament telefoniczny, tylko zamiast telefonu dostaję laptopa. Bo telefon mam i jestem z niego zadowolona, a nowy laptop zawsze się przyda. Jak patrzyłam na parametry to nie są złe, choć oczywiście aż tak się na tym nie znam. A grać w najnowsze gry też nie zamierzam.
Nie wiedziałam, że obecnie można kupić nowego laptopa, na którym strony internetowe nie będą się ładowały, po co ktokolwiek konstruuje tak słaby sprzęt?
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.4.2015 20:19
Są ludzie, którzy kupią, to są też tacy, którzy produkują. Zresztą są to na ogół po prostu starsze modele, które nie zostały sprzedane. A jak ktoś się w komputerach nie orientuje, to patrzy przede wszystkim na cenę. A przecież laptop za 500 czy 700 złotych wygląda bardzo atrakcyjnie, gdy tak naprawdę za porządny sprzęt trzeba zapłacić najczęściej od 2000 w górę. Jak się nie znasz, to najlepiej poproś o pomoc w wyborze znajomego informatyka.
Jeśli jesteś z Łodzi, to jestem do usług :)
Cytuj
Odpowiedź