• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Smartfony HTC

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 12:36
Niedawno Smartfony HTC zawojowały również nasz rynek. Co Państwo o nich sądzą? Są warte swojej ceny? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
marcinknap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 11:58
Na pewno są to dobrze wykonane telefony. Mój brat obecnie ma HTC M8. Telefon naprawdę fajnej jakości, bardzo dobrze wykonany.

Jednakże cena nie jest taka niska ponieważ trzeba za niego dać prawie 1700 zł.

Z kolei wśród tańszych to moim zdaniem nie ma rewelacji. Można znaleźć o wiele lepsze propozycje na przykład wśród telefonów marki LG albo Samsung.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 14:51
One były popularne ze 2 lata temu, teraz znow wszyscy wracaja do samsungów mam wrazenie :D No i jabuszek , jak kogos stac.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.4.2015 10:13
Właśnie niekoniecznie. W zasadzie to niewielu moich znajomych korzysta obecnie z telefonów marki Samsung. Większość woli telefony innych z uwagi na to,że mają one jednak korzystniejsze ceny i korzystniejsze parametry. Sam na przykład jestem bardzo zadowolony z mojego telefonu LG G2. Kosztował mnie jedynie 1200 zł a zapewnia bardzo dobre parametry, jest niesamowicie wygodny oraz ma świetnej jakości aparat fotograficzny.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 11:21
Ja nie jestem zbyt przekonany do firmy HTC. Po prostu jakoś mi nie przypadli do gustu. Myślę, że samsung ma po prostu pewną renomę, jest na rynku od bardzo dawna, a odkąd zaczęli produkować smartfony, stali się jednym z głównych graczy na rynku. Kiedyś na pewno ich produkty wyróżniały się jakością, za którą trzeba było więcej zapłacić. Czy dziś też tak jest? Nie potrafię stwierdzić, zapewne mają produkty lepsze i gorsze. To sprawa bardzo indywidualna.
Cytuj
Pantero

Niezarejestrowani

9.7.2018 16:48
Dla mnie HTC są genialne, łatwo procka podkręcić i można nieźle się w bebechy zagnieździć. Obecnie mam HTC 10 od operatora sieci Play i jestem zachwycony dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, 64 bitowym prockiem, aparatem fotograficznym 12MP ultrapixel z optyczna stabilizacja obrazu - zdjęcia są genialne
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2018 12:26
Mam teraz HTC Desire 12, nie narzekam poza jednym problemem z softem na początku użytkowania.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
kinzz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2019 18:38
Trochę marka straciła na popularności zauważyłem
Cytuj
Odpowiedź