• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Operator ciągle do mnie dzwoni

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 9:14
Czy ktoś z Was miał taki problem? Kończy mi się umowa z orange. Konkretnie za miesiąc. Od jakiegoś czasu orange nieustannie męczy mnie telefonami. Dosłownie dzwonią co kilka minut. Nawet kilka razy dziennie.
Mówiłam im ,że nie chcę przedłużać umowy ale ich to nie obchodzi. Twierdzą.że mają do przygotowania mega fajną ofertę . Mówiłam aby zaznaczyli tam aby już nie było telefonów ale wszystko na nic.
Moze ktoś się orientuje jak się tego wszystkiego pozbyć?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 9:58
Tak. Do mnie z Orange tez dzownili, jak przedłużysz to beda dzownic jeszcze z ubezpieczeniem. Przedłużyłem i tak przez chat online.
Cytuj
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 10:49
Niestety ale tak to jest . Ja na szczęscie nie miałem takich problemów. Mam obecnie abonament w play.Tam zadzwonili raz czy dwa. Jak zakomunikowałem im,że jednak nie chcę korzystać z oferty to przestali.Słyszałem właśnie,że orange bardzo lubi właśnie w taki sposób utrudniać życie swoim abonentom.
W zasadzie to widzę tutaj jedno rozwiazanie.
Zapamiętać numer od orange i po prostu nie odbierać. Po pewnym czasie przestaną.
Cytuj
Orange Ekspert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 11:11
winka napisał
Czy ktoś z Was miał taki problem? Kończy mi się umowa z orange. Konkretnie za miesiąc. Od jakiegoś czasu orange nieustannie męczy mnie telefonami. Dosłownie dzwonią co kilka minut. Nawet kilka razy dziennie.


Sprawdzałaś status zgód na Orange on-line

Jeśli masz je włączone to wyłącz je. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać to napisz do nas

Z jakiej obecnie oferty korzystasz i dlaczego nie jesteś zainteresowana jej przedłużeniem?

Pozdrawiam
Tomek
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 11:36
Aktualnie mam abonament firmowy. Za 8 miesięcy zamykam firmę. Niestety ale cesja przeniesienia z jednej osoby na drugą abonamentu firmowego jest bardzo droga ( pytałam sie w salonie i powiedzieli mi,że jest to 150 zł). W takiej sytuacji nie opłaca mi się to.
Niby abonament można bezpłatnie wypisać z firmy ale wtedy totalnie nie opłaca mi się płacić tych 60 zł miesięcznie za abonament... Tak w firmie odpisuję sobie vat oraz dochodowy.
Gdyby cesja wynosiła tak jak w play 27 zł to bym się zdecydowała na abonament ale w takiej sytuacji nie mogę.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 17:33
Z orange tak jest, do mojej mamy też wydzwaniają. No ale trochę się nie dziwię, w końcu nie chcę, żeby im klienci uciekali, a znając życie to osoby mniej asertywne w końcu się zgodzą na przedłużenie.
Niektóre osoby robią sobie, za przeproszeniem jaja z konsultantów, ale moim zdaniem to nie jest dobry pomysł. W końcu to tylko pracownicy, ktoś im każe do nas wydzwaniać, sami nie mogą raczej niczego zaznaczać w systemie, a i tak najbardziej im się obrywa.
Moim zdaniem najlepiej się rozłączać od razu, może to i niegrzeczne, ale lepsze niż odebrać i zrugać konsultanta.

Z drugiej strony jeśli ktoś chce się o coś konkretnego dopytać to również ma okazję.
Wypowiedź została zmieniona przez: aleca 21.3.2015 8:18
Cytuj
Skwarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 18:34
Na takie męczące telefony mam jedno rozwiązanie - jeśli ktoś dzwoni, mówię, że nie wyrażam zgody na nagrywanie rozmowy i po problemie. Nie lubię tego natręctwa!
Cytuj
The lesson will always repeat itself, unless you see yourself as the problem--not others.
ja pier

Niezarejestrowani

9.3.2016 10:16
Nienawidzę ORANGE!!! Rok temu zadzwoniłem, żeby się dowiedzieć o ofertę internetu. Tyle mnie łączy z nimi. Nigdy nie miałem usług od orange. Te sku.... dzwonią od tamtej pory po kilka razy w miesiącu, tygodniu a nawet zdarza się, że w tym samym dniu, nawet z odstępami 20 min!!!!!!! Wielokrotnie prosiłem o to żeby nie dzwonili, żeby wykreślili mnie ze swojej bazy, ze 2 razy byłem na telefonie po ponad 30 min załatwiając jakieś procedury, które miały sprawić zaprzestanie ciągłego dzwonienia. I NIC!!!!!! wczoraj nie odbierałem telefonu dzwonili kilka razy nawet o 21 i dziś, znowu to samo.
Cytuj
JanuszPor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 11:41
Trzeba pousuwac wszelkie zgodu, niestety czasami jest tak, ze wyrazamy zgode w kilku bazach.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2016 15:17
Jacyś strasznie nerwowi jesteście .I co z tego ,ze dzwonią ? Nie potraficie odebrać i grzecznie powiedzieć ,że rezygnujecie z usług? Nie umiecie w końcu zadzwonić na infolinie i powiedzieć ,że jesteście nękani od nich telefonami? Po co te nerwy i te wyzwiska?Jak zrezygnowałam z Plusa to tez do mnie dzwonili a smsy przysyłają do dzis.I co z tego ? Mam wpadać w szał? Dojrzejcie...
Cytuj
Odpowiedź