• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pojemność z telefonów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:17
Smartfony mają pamięć wewnętrzna - to wiemy. Czasami producent podaje, ze jest ona na prawdę spora. Później okazuje się, że jednak mniejsza niż podana. Z czego to wynika?
tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:11
To fakt, ze tak jest. Tez gdy dostalem tel mial mniej gb niz w opisie, ale trudno, zawsze mozna sobie dokupic karte, albo zrzucac rzeczy.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 12:32
Wszędzie tak jest. Zarówno kiedy kupujemy sobie pendrive jak i wtedy kiedy kupujemy komputera.Zawsze otrzymana przez nas pamięć jest mniejsza niż ta podana w ofercie i trzeba się z tym pogodzić.
Z tego co wiem to najbardziej pamięciożernym systemem operacyjnym jest android. Windows phone zjada go trochę mniej.
Zawsze jeśli uznamy,ze pamięci jest za mało można dokupić sobie karę pamięci.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 16:14
Nie zapominajmy też, że aby system sprawnie funkcjonował musi mieć trochę wolnej pamięci i nie może być zawalony 'po brzegi'. Na pewno dotyczy to komputerów, ale podejrzewam, że ze smartfonami jest podobnie.
Jestem za to ciekawy, jak powinno wyglądać odinstalowywanie aplikacji. Czy nie zostawiają one po sobie jakichś śmieci w systemie, które zapychałyby pamięć? W komputerze to jeszcze łatwo je znaleźć i usunąć, ale w smartfonach chyba raczej ciężko się dobrać do danych systemowych. Sam dopiero niedawno sobie kupiłem taki telefon i staram się go ciągle rozgryźć.
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 6:22
Nic nie zostawiają. Odinstalowujesz i nie masz tam żadnego śladu. Nie jest tak jak w komputerach. To prostszy system .
Ewentualnie jeśli uważasz,że jest zapchany to zawsze możesz powrócić w moment do ustawień fabrycznych. Jest tam taka funkcja.
Ostatnio szwankował mi tablet. Przywróciłem go do ustawień fabrycznych i wszystko było jak na początku.
Cytuj
Odpowiedź