• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Niższe koszty połączeń za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:12
Rozmowy w roamingu nie są tanie, sprawdziliśmy więc czy konkretni operatorzy nie proponują możliwości ich obniżenia. Co się okazało? o tym tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:30
Orange ma niezle te obnizki. Bylam niedawno we Francji, i mimo ze mialy byc tak obnizone ceny roamingu do krajow UE to gdyby nie oranoga oferta to chyba bym wylaczyla telefon na czas pobytu.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:58
A to prawda, ze warto korzystać z tych pakietów, zwłaszcza, ze np. w Orange tylko jak sie przekroczy granice to wysyłają informacje o możliwości aktywacji. Ja w sumie sie wcześniej o to zatroszczyłem, poszperałem w Internecie. Co to fakt, ze mieli ten roaming zmniejszyć, zmniejszyli, ale to i tak za duzy koszt.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 12:34
Ja już raz dużo zapłaciłem za rozmowę z koleżanka z UK. Obecnie staram się pilonoać. O wiele częściej niz z telefonu korzystam z platformy skype.Dzięki niej mozna rozmawiać praktycznie za darmo. W dobie kiedy każdy praktycznie ma smartfon i internet w telefonie nie jest to żaden problem. Omija nas wtedy kwestia drogiego roamingu.
Swoją drogą to słyszałem,że w najbliższych miesiącach Unia Europejska ma nałożyć na operatorów pewne zasady. Będą musieli obniżyć koszta rozmów zagranicznych. Czy to prawda?
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 16:09
Dobrze by było. Ja jak miałem jechać za granicę, to pytałem u mojego operatora, czyli play, czy w mojej taryfie da się jakoś obniżyć koszty i niestety, ale nie.
Operatorzy powinni jednak wziąć pod uwagę, że wiele osób dzwoni zza granicy i jakby mieli jakieś ciekawe promocje, to mogliby na tym zyskać. Bo póki tak się nie stanie, to nadal ludzie będą się porozumiewać głównie przez Skype'a czy facebooka. ja tak robiłem i wiem, że wiele innych osób również.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:07
Jeśli ktoś dużo rozmawia przez telefon za granicę to warto jest zastanowić się nad wzięciem sobie abonamentu. Obecnie wiele operatorów ma bardzo korzystną ofertę w tym zakresie.
Na przykład w play przy wyższym abonamencie ma się nieograniczone minuty wychodzące na połączenia do krajów UE i bardzo duży pakiet minut przychodzących.
W sytuacji gdy tego nie mamy to jedna rozmowa może nas kosztować prawie 100 zl.
A tak płacimy jedynie raz na miesiąc.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 13:14
Nathan napisał
Jeśli ktoś dużo rozmawia przez telefon za granicę to warto jest zastanowić się nad wzięciem sobie abonamentu. Obecnie wiele operatorów ma bardzo korzystną ofertę w tym zakresie.
Na przykład w play przy wyższym abonamencie ma się nieograniczone minuty wychodzące na połączenia do krajów UE i bardzo duży pakiet minut przychodzących.
W sytuacji gdy tego nie mamy to jedna rozmowa może nas kosztować prawie 100 zl.
A tak płacimy jedynie raz na miesiąc.
No tak, ale tu mowimy raczej o takich okazyjnych wyjazdach:) Pzredsiebiorcy musza sobie jakos z tym radzic, bo np. firmy spedycyjne moglyby pojsc z torbami:)
Cytuj
Odpowiedź