• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

koszt dostępu do Internetu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:09
Ile są Państwo w stanie zapłacić za dostęp do Internetu? pewnie powiedzą Państwo, ze niewiele, ale wyobraźmy sobie, że go zabraknie, wartość wzrośnie natychmiast, bo jak życ?:D Tutaj krótki raport o cenach.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:32
Mysle, ze te 55 zł to taka srednia kwota faktycznie. Ja place w UPC 70 zł. Oferta nie jest zła, mogla byc tansza, ale wzielam na czas nieokreslony, bo nie chcialam sie przywiazywac.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 18:31
Tylko po co komuś przepustowość 160Mb/s? Chyba jak blue-raye ściąga. Nie sądziłam też, że ceny są aż tak wysokie! Sama mam internet radiowy 1Mb/s od lokalnego dostawcy i zwykle bardzo ładnie działa. A płacę za niego 30 złotych miesięcznie. Teraz będę i tak podwyższać do 50 złotych, ale dojdzie nam kolejny komputer, już 3, a bardzo intensywnie się u nas korzysta z łącza. Ten będzie miał teoretycznie nieograniczoną prędkość, a już na pewno ma być powyżej 5Mb/s.
Taki radiowy to bardzo dobra opcja, o ile ma się zasięg oczywiście. Choć jeśli miałabym szansę na internet przez kabel, to pewnie bym taki wolała.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 8:46
Wionella. Myślisz trochę zaściankowo .Szybki internet to nie tylko szybkie ściąganie. To również szybko działająca przeglądarka, możliwość w jednym czasie korzystania z internetu kilku komputerów w domu. Sam obecnie posiadam szybki internet 120 Mb /s ponieważ pracuję w domu przez internet i nie wyobrażam sobie mniejszego.
Koszt to 60 zł.Multimedia Polska tak wiec nie jest to duży wydatek.
Internet radiowy 1 Mb/ s to moim zdaniem totalna porażka i co najwyżej nadaje się dla dzieci aby sobie przegląły strony z bajkami a nie dla profesjonalistów.
Na takim nawet normalnie filmu na you tube nie obejrzysz.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 10:56
pitarek napisał
Wionella. Myślisz trochę zaściankowo .Szybki internet to nie tylko szybkie ściąganie. To również szybko działająca przeglądarka, możliwość w jednym czasie korzystania z internetu kilku komputerów w domu. Sam obecnie posiadam szybki internet 120 Mb /s ponieważ pracuję w domu przez internet i nie wyobrażam sobie mniejszego.
Koszt to 60 zł.Multimedia Polska tak wiec nie jest to duży wydatek.
Internet radiowy 1 Mb/ s to moim zdaniem totalna porażka i co najwyżej nadaje się dla dzieci aby sobie przegląły strony z bajkami a nie dla profesjonalistów.
Na takim nawet normalnie filmu na you tube nie obejrzysz.
120 mb/s za 60 zł? To na prawde dobra oferta. Ale obawiam się, że u mnie akurat nie jest dostępna:( Tylko drogie upc i droga vectra
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 12:36
Własnie problem jest w tym,że nie każdy ma dostep do internetu kablowego ( sam mam taki i obecnie jest to chyba jedna z najszybszych metod przesyłu danych). Mamy jeszcze z żoną dom nad jeziorem i tam działa wyłącznie neostrada. Nic innego. Myślę,że bardzo wielu mieszkańców wsi ma taki problem. Chciałoby szybki i tani internet ale nie może ponieważ operator nie ma takiej usługi.
Jedyny dobry symptom to to,ze w ostatnich latach cena internetu rzeczywiście spadała w stosunku do poprzednich lat.
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 13:21
Szybki internet o dużej przepustowości łącza jest ważny w firmach, szkołach czy innych tego typu miejscach, gdzie wiele komputerów jednocześnie korzysta z internetu. Jeśli ktoś pracuje z domu, no to przepraszam bardzo, ale na ilu komputerach? 2? Góra 3?
Oczywiście, jeśli musi mieć ciągle otwarte wiele programów, które korzystają z internetu, choćby skype'a to im więcej tym lepiej. Ale w przypadku przeglądarki jej szybkość zależy nie tyle od szybkości internetu (do pewnego stopnia oczywiście) co od konfiguracji komputera, szybkości procesora i ilości Ramu. Oczywiście Chrome zwykle jest bardziej wymagający od Firefox, co sam u siebie i kilku znajomych zauważyłem.
Cytuj
Odpowiedź