• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Umowa w T Mobile czy w Plusie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2015 9:06
Witam. W najbliższych dniach chciałabym podpisać umowę na abonament telefoniczny. Obie te sieci zaproponowały mi w miarę podobną umowę ( również taki sam telefon). Jestem juz praktycznie zdecydowana na wysokość abonamentu. Interesuje mnie jednak jakosć zasiegu.
Mieszkam obecnie na wsi. Z zasięgiem orange mam trochę problemu ponieważ w jednym pomieszczeniu w domu nie działa.
Czy może T Mobile albo Plus mają lepszy zasieg?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 9:22
istotne jest, która sieć ma u Ciebie lepszy zasięg, porozmawiaj ze znajomymi

ps
NIE bierze telefonu od telekomu! przepłacisz min. 2x, kup sobie sama (nawet na raty 0%) a z telekomu weź tylko kartę sim
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 9:46
Że dwa razy przepłaci, to bym się nie zgodziła, bo wszystko zależy od tego, jaki telefon i w jakim abonamencie. Po prostu trzeba patrzeć, czy dany abonament nam odpowiada i czy bez telefonu oferta będzie dużo lepsza, bo nie zawsze tak jest przecież. A skoro abonament jest dla nas ok, to co szkodzi wziąć też ten telefon?
A jeśli chodzi o te sieci, to moim zdaniem Plus ma lepszy zasięg, przynajmniej w mojej okolicy, bo nie wiem, gdzie ty mieszkasz. Możesz tez popatrzeć na mapy zasięgu, każdy operator ma własną, ale z nimi to też różnie może być.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 12:34
mam telefon na kartę (od zawsze, tak mi najwogodniej), ale ostatnio proponowali mi abonament: 30 zł bez telefonu na 15 m-cy i 50 zł z telefonem na 24 m-ce, wniosek taki, że telefon to koszt 24 x 20 zł = 480 zł, a na popularnym portalu aukcyjnym można go kupić za ok. 200 zł...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 12:43
W takim przypadku to faktycnie nie opłaca sie brać telefonu. W play często mają bardzo dobre oferty abonamentu bez telefonów. Na Plusie oraz T mobile się nie znam ale w przypadku orange jak przeglądałam sobie oferty telefonów to w niektórych przypadkach naprawdę opłaca sie wziąć abonament z telefonem. Szczególnie kiedy mamy ochotę na jakiegoś drogiego flagowca. Tak spokojnie spłacamy sobie abonament a nie płacimy 1500 zł od razu za telefon.
Cytuj
Odpowiedź