• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po Internet na kartę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:22
Decydując sie na Internet na kartę nie podpisujemy umów, nie mamy zobowiązań. Jest to często wygodne rozwiązanie. Gdzie opłaca się wykupić taki Internet najbardziej? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 12:14
t-mobile miałem i była ok., teraz mam plus na kartę i nie ma szału z zasięgiem szczerze mówiąc, wiec nie wiem czy tak bardzo się opłaca. Wiem, ze wszyscy mówią ze t-mobile nie może być na razie dobry bo zasięg slaby, ale ja się z tym nie zgodzę
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 9:20
Ja obecnie mam telefon w play na kartę. Wykupuję sobie tam raz na jakiś czas internet w pakiecie.
Zaczyna się już od 5 zł.
Czasami warto jest zajrzeć sobie na allegro - często różni prywatni ludzie oferują w dobrej cenie kody aktywujące pakiety internetu mobilnego.
Jeśli natomiast z internetu korzystamy dużo to opłaca się bardziej abonament.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 11:42
pomaranek napisał
Ja obecnie mam telefon w play na kartę. Wykupuję sobie tam raz na jakiś czas internet w pakiecie.
Zaczyna się już od 5 zł.
Czasami warto jest zajrzeć sobie na allegro - często różni prywatni ludzie oferują w dobrej cenie kody aktywujące pakiety internetu mobilnego.
Jeśli natomiast z internetu korzystamy dużo to opłaca się bardziej abonament.
Jak to kody? Na czym to polega?
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 21:52
najtaniej chyba areo ;)
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 13:17
Piotr napisał
pomaranek napisał
Ja obecnie mam telefon w play na kartę. Wykupuję sobie tam raz na jakiś czas internet w pakiecie.
Zaczyna się już od 5 zł.
Czasami warto jest zajrzeć sobie na allegro - często różni prywatni ludzie oferują w dobrej cenie kody aktywujące pakiety internetu mobilnego.
Jeśli natomiast z internetu korzystamy dużo to opłaca się bardziej abonament.
Jak to kody? Na czym to polega?

Szukasz na allegro takich ofert internetu. Płacisz im. Zwykle są to niewielkie kwoty. Potem dostajesz prezent od tego użytkownika w postaci doładowania.
Jak oni to robią? Po prostu wyprowadzają daną ofertę za granicę .Dostają tam zwrot vat i w PL sprzedają Ci bez vatu. Nie wiem czy nie pokręciłem ale mniej więcej na tym to polega.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2015 19:02
Internet mobilny to nie jest dobra rzecz. Ani ceny pakietów nie powalają, ani brak zasięgu. W zasadzie w większości miejsc, gdzie mają oni dobry zasięg można też korzystać z normalnego łącza, kablowego.
A na wsiach i daleko od nadajników, gdzie często jest mało innych dostawców, to również nie działa internet mobilny.
Za to tłumaczenie pracowników jest naprawdę kretyńskie, bo zwalają winę na modemy.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 10:31
Ja jestem zdania,że nie opłaca się brać internetu na kartę. Pakiety nie zapewniają nam dużej ilości danych a jednocześnie wcale takie tanie nie są.
Obecnie wielu operatorów oferuje tani internet w abonamencie. Swego czasu udąło mi się podpisać umowę z play na 20 zł miesięcznie na rok czasu za internet bez limitu !
Nie wiem czy obecnie mają już tę promocję ale jeśli chcecie złapać dobrą ofertę to warto jest być z tym na bieżąco.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 13:12
Jesli ktos np. pracuje sporo w terenie to mu polecam internet na karte, jesli nie to nie polecam. jest gorzej i zawsze slabszy zasieg.
Wypowiedź została zmieniona przez: ann 12.3.2015 13:12
Cytuj
Odpowiedź