• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefony ostatecznie zastąpią plastikowe karty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 10:52
Tutaj o tym w jaki sposób możemy dotychczas płacic telefonem? Korzystają Państwo z jakichś aplikacji do płacenia? Moze NFC? Plastikowe karty zniknął? Jest na to szansa?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 14:31
Nie jestem przekonany czy tak faktycznie będzie. Niby sporo osob korzysta juz z takich płatności, ale tylko statystycznie. Bo ani nikt z moich znajomych, ani rodziny z tego nie korzysta. w sklepach tez nie widziałem żeby ktoś płacił telefonem. Moze to sie zmieni niebawem, ale dlaczego płatność telefonem mialaby byc wygodniejsza od tej plastikiem?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.2.2015 14:52
Te wszytskie "wynalazki" wyaja się fajne i bezpieczne, trzeba jednak czasu zeby ludzie zaczeli korzystać. Niedawno wprowadzono karty, takze zanim sie latnosci mobilne przyjmą trochę minie.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:41
Ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Jeszcze nigdy z tego nie korzystałam,nie wiem również czy ktoś z moich znajomych korzystał.Z drugiej strony ciągle wchodza nowe nowinki. Na początku wszystko wydawało się dziwne, niepraktyczne ale w końcu było hitem i praktycznie każdy z tego korzystał..
Na przykład telefony dotykowe czy tablety.
Teraz dochodzą nowe metody płatności kartą.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:45
ciekawe co sie przyjmie: platnosci telefonem, a moze autoryzacja glosem czy odcisk palca? Tyle nowin. Trzeba czekac i obserwowac:)
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:21
Jakie zabezpieczenia obecnie są stosowane w tej metodzie?
Wydaje mi się,że w końcu powinno się to przyjąć, sama perspektywa wykonywania płatności telefonem wydaje się wygodna.
Pamiętam jak kiedyś ludzie bali się płatności zbliżeniowych ponieważ obawiali się, że może nie być to bezpieczne. Obecnie coraz więcej ludzi wykonuje wpłaty w taki sposób i w coraz większej ilości sklepów mamy takie właśnie czytniki.
Cytuj
Odpowiedź