• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Doładowanie prepaid a faktura?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 17:38
Hej

Orientujecie się może czy posiadając telefon prepaid można go doładowywać na firmę i wrzucać to sobie w koszta? Czy tego typu opcja dotyczy jedynie telefonów w abonamencie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.2.2015 17:47
Jesli będziesz miec faktury to nie ma problemu.
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 8:34
Ok, a czy taki telefon na prepaid musi być zarejestrowany na firmę? W sensie czy ten numer muszę zarejestrować u operatora, że jest on firmowy?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.2.2015 8:53
Nie musi byc zarejestrwnay, ale musisz miec fakture. Czasami i ona moze nie wystarczyc. Moze byc koniecznosc przedstawiania np. bilingów. Spytaj u operatowa. Podobno dobrze tez jesli fakture opiszesz, wskazując numer telefonu, kiedy został doładowany, wtedy bedzie 100 proc. zabezpieczenie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 12:47
No jak chcesz wliczac w koszty to lepiej miec wszytsko udokumentowane, zawsze sie moga o cos czepic.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 12:21
Ja bym lepiej zarejestrowała dany numer telefonu na firmę. Niby nie trzeba ale kto wie czy się nie przyczepią? NIe zajmuje to dużo . Praktycznie w każdym salonie załatwisz to od ręki w kilkanaście minut. Jakiś czas temu właśnie przypisywałam swój numer telefonu na firmę w orange. Zajęło to może ok 5 minut.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 17:09
Kadża napisał
Ja bym lepiej zarejestrowała dany numer telefonu na firmę. Niby nie trzeba ale kto wie czy się nie przyczepią? NIe zajmuje to dużo . Praktycznie w każdym salonie załatwisz to od ręki w kilkanaście minut. Jakiś czas temu właśnie przypisywałam swój numer telefonu na firmę w orange. Zajęło to może ok 5 minut.


A czy taka rejestracja coś dodatkowo kosztuje? Bo tak czytam o zaletach, to rzeczywiście chyba warto mieć takie dodatkowe zabezpieczenie. Tylko zastanawiam się czy i ile trzeba za to zapłacić. Również mam telefon w orange.
Cytuj
Odpowiedź