• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy lumnie są trwałe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 16:10
Chce kupic telefon corce, i zastanawiam sie nad nokia lumnia. Corka jest jeszcze dzieckiem i obawiam sie, zeby ten smartfon nie rozpad się jej w rekach. Myslicie, ze wytrzyma?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2015 17:33
ja mam lumnie 625 i jestem bardzo zadowlona, wydaja sie bardzo trwale. Corka bedzie umiala to obslugiwac?
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2015 12:00
anna napisał
ja mam lumnie 625 i jestem bardzo zadowlona, wydaja sie bardzo trwale. Corka bedzie umiala to obslugiwac?

Spokojnie.Dzieci obecnie są takie sprytne, że często w obsłudze komputera i telefonu w wieku kilku lat potrafią przegonić rodziców. Moja córka lat 7 ostatnio tłumaczyła mi jak obsługiwać tablet...
Nokia bardzo dobra marka. Jeszcze dwa lata temu przechodziła pewne załamanie ale obecnie wszystko idzie ku dobremu. Telefony są wysokiej jakości ,świetnie wykonane oraz system Windows Phone nie zacina Ci się tak jak android.
Może mniej aplikacji ale jest funkcjonalny.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 9:38
Jeśli boisz się o los telefonu to 30,może nie warto jest inwestować w coś drogiego i wartościowego? Wiadomo jak dzieci potrafią obsługiwać się telefonami. Nie szanują ich zbytnio ;) Proponowałbym postawić na model Nokia Lumia 530. Obecnie kupisz w sklepach w dobrej cenie 300 zł a oferuje niezłe parametry oraz dobra jakość wykonania.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 14:48
Są trwałe. Solidnie wykonanae, na prawde warto sie nad nimi zastanowic, a nie wszyscy wydaja kupe kasy na te drogie jabłka.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 9:09
Radosław napisał
Są trwałe. Solidnie wykonanae, na prawde warto sie nad nimi zastanowic, a nie wszyscy wydaja kupe kasy na te drogie jabłka.

Radosław lumia to nie jabłko :P
Jabłko to marka Apple a nie Nokia. Coś Ci się tutaj chyba pomyliło.
Wracając do tematu to jest to bardzo dobra marka, telefony są niezawodne. System Windows Phone bardzo szybko chodzi. Pewien problem może być z baterią ponieważ potrafią być słabe ale jest to jedynie jeden mankament.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 9:15
Nathan napisał
Radosław napisał
Są trwałe. Solidnie wykonanae, na prawde warto sie nad nimi zastanowic, a nie wszyscy wydaja kupe kasy na te drogie jabłka.

Radosław lumia to nie jabłko :P
Jabłko to marka Apple a nie Nokia. Coś Ci się tutaj chyba pomyliło.
Wracając do tematu to jest to bardzo dobra marka, telefony są niezawodne. System Windows Phone bardzo szybko chodzi. Pewien problem może być z baterią ponieważ potrafią być słabe ale jest to jedynie jeden mankament.
Ktoś tu nie czyta ze zrozumieniem. Przeczytaj prosze jeszcze raz co napisalem i dopiero sie odnies :)
Cytuj
Odpowiedź