• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kara za rozwiązanie umowy abonamentowej

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 7:38
Chca państwo rozwiązać umowę abonamentową za telefon przed czasem. Niestety wiąże sie to z opłatami? Jakiej wysokości? Zapraszam tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.2.2015 8:09
Zawsze sie placi czy to za telefon czy za internet, podpisujesz umowe na jakis czas to wytrzymaj dokonca, wtedy nie trzeba placic.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:35
Za zrywanie umowy placi sie zawsze, czy to za telefon, internet. Jesli nie chcecie kar bierzcie drozsze na czas nieokreslony.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 12:49
Wlasnie o to chodzi, ze nie przewidzisz do konca biorac umowe na 2 lata czy za pol roku nie bedziesz musial sie przeprowadzic To jest problem jednak. Dobrze, ze operatorzy daja opcje przeniesienia.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 12:19
Niekiedy dają niekiedy nie. Wszystko zależy od tego czy operator działa na innym terenie. Często w przypadku lokalnych operatorów nie ma takiej możliwości. Również kiedy decydujemy się na usług kablowe ( na wsiach ich zwykle nie ma).
Nad umową trzeba się zawsze dobrze zastanowić. Szczególnie, że bardzo często się zdarza,że kara za zerwanie umowy jest wyższa niż wartość abonamentu jaki musielibyśmy płacić do końca.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 10:52
Dlatego biorąc umowę warto jest się dobrze nad tym zastanowić. Jak jest w przypadku operatorów mobilnych ? Nadal zdarzają się miejsca w kraju, w których dane sieci nie mają zasięgu. Czy w takim przypadku można jakoś preferencyjnie rozwiązać taką umowę?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 12:30
Raczej nie mozna. Tzn. im pozniej rozwiążesz tym kara umowna bedzie mniejsza, ale w pelni nie da sie uniknąc.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.2.2015 14:59
Zrywasz umowe to placisz. Tak jest, bylo i bedzie niezaleznie z kim ja podpisujesz. Nie wiem co was tak dziwi.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 8:12
Sieć zawsze udostępnia Ci mapkę gdzie dana usługa może nie działać. Ty musisz się do tego dostosować.
Operatora nie bedzie interesowało to,że u Ciebie coś słabo chodzi. Słabo ale jest.
Bez dodatkowych opłat tak łatwo usługi nie zerwiesz.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 7:39
Adrianna napisał
Jak jest w przypadku operatorów mobilnych ? Nadal zdarzają się miejsca w kraju, w których dane sieci nie mają zasięgu. Czy w takim przypadku można jakoś preferencyjnie rozwiązać taką umowę?


Dlatego warto takie rzeczy zamawiać przez internet. Wtedy ma się zawsze te 10 dni na zwrot i rozwiązanie umowy bez podania przyczyny i wyjaśniania. To każdy sprzedający musi uznać.
Ja w ten sposób skorzystałam z internetu w play, ale okazało się, że praktycznie nie ma u mnie zasięgu, więc po 3 dniach wysłałam pismo i odesłałam modem i kartę. Musieli to przyjąć i nie było żadnej kary.
Teraz chyba się nawet przepisy zmieniły i jest na rezygnację więcej dni.
Jestem ciekawa czy to działa też w przypadku tych umów, na które zgadzamy się, gdy dzwoni do nas konsultant?
Cytuj
Odpowiedź