• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Opaska powiadomi o połączeniach telefonicznych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 7:30
Uprawiają Państwo sport? Używają jakichś ciekawych gadżetów? Co Państwo powiedzą na taka opaskę?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.2.2015 8:17
Biegam, i szczerze mowiac smiesza mnie te wszystkie gadzety, nie twierdze, ze nie sa fajne jak ktos juz robi cos wyczynowo, ale bez przesady, ludzie zaczynaja od tylu najpier nakupuje nie wiadomo czego a potem dopiero zabieraja sie za sport.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 10:20
Moim zdaniem to jedynie strata kasy. Może i wydaje się to fajne ale czy nie jest to jedynie zbędny gadżet. Sama mam obecnie telefon na pasku. Na uchu mam słuchawkę bluetooth i jest to lepsze rozwiązanie.
Swoją drogą to chyba nie jest tanie rozwiązanie tak? :)
Ile to mniej więcej kosztuje?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:32
Tak sie mowi, ze to zbedne, ale wiekszosc gadzetow na prawde ulatwia zycie. Ja tez uprawiam troche sportu, i tak jak kiedys smialem sie z innych, teraz sam kupuje sobie jakies gadzety. Na razie co prawda żaden o niczym mnie nie powiadamia, ale moze i na taki sie skusze.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 9:06
Niby tak ale przecież bardzo wiele gadżetów na początku było wyśmiewanych. Że niby sie nie przyjmą i co? Obecnie są używane przez bardzo wiele osób. Na przykład tablety. Pamiętam jak Steve Jobs pokazywał na konferencji pierwszego Ipada. Nikt nie wróżył sukcesu. Okazało się,że dla firmy Apple był to strzał w dziesiatkę.
Tak więc kto wie... Może takie opaski staną się w najbliższym czasie bardzo popularne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.2.2015 14:56
Tez nie jestem przeciwny. Najgorsza bariera sa ceny tych bajerów. Niestety zwykłego zjadacza chleba nie stac na zegarki za kilka tysięcy mierzące puls.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:28
A to fakt, zegari za kilka tysiecy i inne gadzety. Ale jak kogos stac to niech sobie poszaleje.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 15:34
Pewnie, ze tak Jesli kogos stac to niech sobie kupuje i nosi najdrozsze gadzety.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:43
Ile kosztują w Polsce najtańsze opaski tego typu?
Pytam się ponieważ biegam w ostatnim czasie praktycznie codziennie ( szczególnie teraz kiedy zima jest taka słaba) i tak sobie myślę,zę mi na przykład takie urządzenie by się przydało. Wydaje się to bardzo praktyczne oraz wygodne. Widzę, że mierzy tętno i prędkość. Coś mi się również ta marka Gramin przewinęła przez głowę.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:44
NataliaZ napisał
Ile kosztują w Polsce najtańsze opaski tego typu?
Pytam się ponieważ biegam w ostatnim czasie praktycznie codziennie ( szczególnie teraz kiedy zima jest taka słaba) i tak sobie myślę,zę mi na przykład takie urządzenie by się przydało. Wydaje się to bardzo praktyczne oraz wygodne. Widzę, że mierzy tętno i prędkość. Coś mi się również ta marka Gramin przewinęła przez głowę.
Codziennie to niezdrowo, zalecam 3 razy w tyg, a wieksze trasy :D
Cytuj
Odpowiedź