• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki operator ma najlepszą ofertę dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 10:56
W najbliższym czasie chciałbym zdecydować sie na telefon na abonament na firmę. Interesują mnie darmowe rozmowy do wszystkich oraz darmowe rozmowy w obrębie UE ( myślę,że 100 min na miesiąc wystarczy ponieważ jest to raptem kilka rozmów w miesiącu , niemniej są...).
Czy możecie mi podpowiedzieć jaki operator na dzień dzisiejszy ma najlepszą ofertę dla właścicieli firm?
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 12:11
Ja aktualnie mam telefon w play - abonament najtańszy ponieważ w ramach 30 zł ( netto ) mam tam darmowe rozmowy do wszystkich co mi odpowiadało.
Są tam jeszcze droższe pakiety w ramach których możesz rozmawiać za darmo za granicą . Nie są dużo droższe.
Polecam brać abonament bez telefonu. W przypadku zakupów na firmę to bardziej Ci się opłaci kupić telefon samemu ( abonament jest sporo wyższy tak więc nie jest to żaden prezent).
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 18:04
Najlepszy jest chyba Play dla firm, znajomy ma mala firme - 4 osoby zatrudnia i wybrał playa i jest ok.
Cytuj
Odpowiedź