• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Operator nie odpowiedział na reklamację

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 16:26
Podpowiadamy co robić w przypadku, gdy operator nie odpowiedział na składaną przez nas reklamację. Spotkali się Państwo z taką sytuacją?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 6:17
Ma obowiązek odpowiedzieć na prawidłowo złożoną reklamację. Jeśli nie odpowie możemy uznać,że jest ona uwzględniona.
Nie spotkałem się jednak nigdy z taką sytuacją. Bardzo często operatorzy przed upłynięciem tych 30 dni stwierdzają,że coś jest niepełne, coś nie zostało złożone. I procedura zaczyna się od początku.
Szczególnie problemy ponoć są z orange. Ludzie bardzo na to narzekają.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 14:00
O nie. Jestem klientka Orange od lat. jesli chodzi o reklamacje i serwis to jest na prawde ok. Miałam 2 razy problem z telefonem - raz dostałam nowy po rozpatzreniu reklamacji, a za drugim razem wymienili mi szybke i tez sie zastanawiałam czy nie jest nowy :). Raz tez przy przedłużaniu umowy pomylili sie i policzyli mi koszty smsów, na które miałam pakiet to szybko dało się wyjaśnić i odliczyli od nast. faktury, potem bylo juz ok.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 13:04
Ja również mam telefon w orange i ogólnie jest ok. Jedyna uwaga to kolejki w salonach . Szczególnie w soboty kiedy nie da się tam dopchać bo w salonie stoi tłum złych osób, pewnie wściekłych na reklamacje.
Jestem zadowolona z taryfy, na szczęście nie miałam sytuacji, w której musiałabym składać reklamację.
Denerwują mnie jednak te telefony z biura obsługi. Czy do Was również tak wydzwaniają z propozycją usług?
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 15:18
Orange i ich telemarketerzy to temat rzeka. Najgorsze, ze wlasnie dzownia do skutku. Ostatnio mieli tez akcje, ocen czy konsultant spelnia Twoje oczekiwania.... W innych sieciach tez tak jest?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:55
Jesli nie odpowiedział to reklamuj do skutku,a jesli nie to niech prawnik napisze ladne pisemko. Od razu rozpatrza - uwierzcie, wiem jak to działa :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:53
Chyba ze nie ma podstaw do reklamacji :D
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2015 9:04
koronka napisał
Orange i ich telemarketerzy to temat rzeka. Najgorsze, ze wlasnie dzownia do skutku. Ostatnio mieli tez akcje, ocen czy konsultant spelnia Twoje oczekiwania.... W innych sieciach tez tak jest?

Nie. Jeszcze nie spotkałam się z niczym takim w przypadku innych sieci.
Orange ma właśnie takie akcje...
W ostatnim czasie mam ma nich sposób. Konsultant mówi,ze rozmowa będzie nagrywana. Ja się na to nie zgadzam.
I problem z głowy . Rozmowa jest skończona.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:39
Biedni ci konsultanci ;) My odrzucamy polaczenia, a dla nich kazde polaczenie to pieniadz...
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 10:08
To ich praca :) Na taką się zgodzili to muszą się z tym liczyć.
No niby jest uznanie reklamacji jak nam operator nie odpowie. ale to jedynie w teorii. Potem może byc jednak duży problem z egzekwowaniem tego co się nam należy.
Operator nie jest zwykle tak chętny do oddawania nam odszkodowania.
Cytuj
Odpowiedź