• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie najlepiej kupic tel.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 16:20
Mam problem,a w zasadzie zastanawiam się, mam w miare dobra oferte abonamentu w Orange, która mi sie konczy i nie bardzo chce ina, bo to co mi proponuja jest w moim mniemaniu gorsze, chetnie wiec zostane przy starej (niech sie przedłuża). Zastanawiam się jednak nad kupnem telefonu, znalazłemw miare dobry i w dobrej cenie na allegro. Nie wiem na ile to bezpieczne. Zawsze dostawałem tel z abonamentem. Co myslicie? Ryzykowac z allegro czy brac co daja w orange?
Cytuj
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 8:03
Czy korzystałeś może z porównywarek cenowych? Zorientuj się jaki model Ci się podoba i na przykład porównaj sobie jego ceny na skąpcu albo najtaniej.
Dzięki temu zobaczyć w którym sklepie jest najtaniej. Sama jestem zdania,że warto jest kupować sprzęt w sprawdzonym sklepie internetowym a nie od sprzedawców z allegro z niewielką liczbą komentarzy.
Masz takie dobre sklepy jak:
x com
agito
karen
neo net
euro
media markt
i wiele wiele innych.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 11:22
A to racja, ze lepiej nawet popatrzec na proownywarki, a potem ew. allegro, ale tylko u sprawdzonego sprzedawcy, ktory ma duzo pozytywów.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 8:06
Aleksandra napisał
A to racja, ze lepiej nawet popatrzec na proownywarki, a potem ew. allegro, ale tylko u sprawdzonego sprzedawcy, ktory ma duzo pozytywów.

To jest podstawa przy kupowaniu telefonów przez allegro.
Mało słyszy się sytuacji kiedy ktoś zamówił sobie z aukcji telefon a w zamian dostał nie wymarzoną elektronikę ale ... kawałek cegły ;)
Dlatego też jestem zdania,że koniecznie albo kupujemy od sprawdzonego sprzedawcy. Albo za pobraniem. Aby sprawdzić co jest w paczce.
Cytuj
john

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 15:24
Ludzie nie kupuja za obraniem, bo jest drozej. A potem sa problemy. Ja kiedys dostalem co prawda telefon ale zwyczajnie zesuty. Musialem doliczyc jeszcze 200 zł naprawy. Od tej pory kupuje za pobraniem, sprawdzam i dopiero odbieram.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2015 16:58
Faktycznie, dużo drożej :P
Bo kurier kosztuje 15 zł.
A pobranie 40 zł.
Czy to nie głupota, że ktoś kupuje na przykład sprzęt za ponad 1000 zł a potem szkoda mu na wysyłkę?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 13:54
Ktos jak ma tyle zaplacic, to pewnie pomysli ze te 25 zł to spora roznica. Niestety potem sie okazuje marginalna...
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 14:15
Marginalna ponieważ sam telefon to bardzo duża wartość.
Sama również robię zakupy jedynie w znanych, sprawdzonych sklepach. Swoją drogą to ubezpieczacie paczki?
U sprzedającego na pewno jest możliwość ubezpieczenia wysyłki . Czy jednak warto jest z tego korzystać ? Czy to jednak zbędny wydatek?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2015 16:14
Nie ubezpieczam, bo jakos nigdy nie zawracam sobie tym glowy, chociaz moze i by sie przydało. To faktycznie jest koszt 2-3 zł, dla paczek nawet duzej wartosci. Nastepnym razem zwroce na to uwage i powiem jak sie sprawdza :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.2.2015 15:57
W marketachz elektronika nie polecam. W sieci jednak najtaniej wyjdzie. Ale ogolnie to zdecydowałbym sie wziac tel. przy podpisaniu abonamentu, przełużeniu, najmniej odczujesz odplyw kasy, a im tez sie to oplaca.
Cytuj
Odpowiedź