• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie najlepiej kupic tel.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2015 7:54
Racja. Dlatego sam zdecydowałem się na abonament. Mam ustalony przelew stały raz na miesiąc i o nic w zasadzie nie muszę się martwić. Mam formułę, w której mam wszystko za darmo ( w play, koszt 30 zł na miesiąc...) tak więc nie ma szans na to,że rachunek się zwiększy. W ostatnich miesiącach jestem tak zaganiany ,że nie wiem czy chciałoby mi się doładowywać kartę tak często.
Telefonu u operatora nie brałem ponieważ miałem stary ( jeden klasyczny telefon od kilku lat - na razie mi to wystarcza). Nie wykluczam jednak,że następny abonament nie będzie z telefonem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.2.2015 14:58
Ja nie wiem gdzie wy macie takie dobre oferty na karte. Sam tak myslalem, ze moze i jest, jak mi sie umowa konczyla to sobie policzylem i czarno na bialym m wyszlo, ze na kartę sie nie oplaca i juz, ani jedna oferta na karte nie byla warta uwagi.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 12:03
Ja obecnie mam dwie karty sim .Jedną firmową. Abonament w play. 45 zł miesięcznie netto. W tej cenie mam darmowe połączenia do wszystkich sieci oraz na stacjonarne, darmowe sms-y oraz pakiet internetu ( 0,5 gb ale to w zupełności mi wystarcza).
Drugą karta do użytku prywatnego jest w orange. Ładuję sobie za 30 zł na miesiąc. Mogę tam wykupić sobie pakiet za 25 zł, który daje darmowe rozmowy do wszystkich sieci.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2015 14:24
Noe jesli ktos ma 2 tel. i nie musi miec stale doladowanego to moze i wtedy jest dobre wyjscie, ale ogolnie to dobrze miec abonament. Duzo wygodniej.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 8:09
Sam obecnie również mam telefon na kartę i szczerze powiedziawszy już zaczeło mnie to troche denerwować tak więc chyba również zdecyduję się na abonament. Nie jest to wprawdzie drogie rozwiązanie ale tak jak pisaliście nie zawsze człowiek ma czas i cierpliwość do tych wszystkich ładowań.
Tak sobie przeglądam oferty i Virgin MObilne ma dobrą:
darmowe rozmowy do wszystkich
darmowe smsy
oraz 2 gb internetu.
Cytuj
Odpowiedź