• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

roaming za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 17:04
Wyjeżdżając za granicę korzystają Państwo z roamingu? Jest to drogie rozwiązanie? A może znają Państwo inne/ tańsze?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

13.1.2015 17:43
Pamiętajmy jednak, że według rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE obowiązują nowe stawki rozliczeń między operatorami i nowy maksymalny poziom cen detalicznych. Słowem- jest taniej.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 10:55
Jest o wiele taniej ale nadal jest drogo. O ile w Unii Europejskiej stawki są jeszcze akceptowalne to jak wyjedzie się poza Unie mogą nas bardzo niemiło zaskoczyć...
Sam zwykle wtedy kupuje na miejscu tanio kartę sim na dwa tygodnie czasu bo zwykle na tyle wyjeżdżam i korzystam z miejscowego internetu. Rozmawiam dzięki temu przez skype. Można wiele zaoszczędzić.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:51
To fakt, ze taniej ale wcale nie tanio. Bylem w tym roku na wakacjach we francji i niby mialo byc tak tanio, ale jak mi po przekroczeniu granicy wyslali cnnik to sie za glowe zlapalem.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 11:50
Radek napisał
To fakt, ze taniej ale wcale nie tanio. Bylem w tym roku na wakacjach we francji i niby mialo byc tak tanio, ale jak mi po przekroczeniu granicy wyslali cnnik to sie za glowe zlapalem.

Trzeba się przed wyjazdem dowiedzieć jakie są ceny :D
Zresztą sama na wakacjach staram się dużo nie rozmawiać. Głównie wypoczywam. A jeśli już komunikuję się z bliskimi to gdy wysiadam z samolotu ( informuję ,że doleciałam).
Ewentualnie przez skype jak tutaj pisze Tomorek.
Chociaż powiem Wam,że na internecie to niektóre hotele również potrafią zdzierać...
Na moich ostatnich wakacjach na Krecie hotel sobie zażądał ponad 50 euro za tydzień wifi !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2015 13:48
NataliaZ napisał
Radek napisał
To fakt, ze taniej ale wcale nie tanio. Bylem w tym roku na wakacjach we francji i niby mialo byc tak tanio, ale jak mi po przekroczeniu granicy wyslali cnnik to sie za glowe zlapalem.

Trzeba się przed wyjazdem dowiedzieć jakie są ceny :D
Zresztą sama na wakacjach staram się dużo nie rozmawiać. Głównie wypoczywam. A jeśli już komunikuję się z bliskimi to gdy wysiadam z samolotu ( informuję ,że doleciałam).
Ewentualnie przez skype jak tutaj pisze Tomorek.
Chociaż powiem Wam,że na internecie to niektóre hotele również potrafią zdzierać...
Na moich ostatnich wakacjach na Krecie hotel sobie zażądał ponad 50 euro za tydzień wifi !
No niestety, jada na wakacje trzeba sie liczyc z wszelkimi mozliwymi dodatkowymi oplatami. Ja na wyjezdzie ustalilismyz dziewczyna, ze jedno z nas wylacza telefon druie zostawia w razie czego, zawsze to oszczednosc. I faktycznie, kontak z nami byl, ale np. za polaczenia odebrane z jednego tel. juz nie musielismy placic :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 17:48
Za roaming jeszcze długo bedziemy placic wysokie stawki niestety, pomimo tych wszystkich pseudoregulacji. To jest nadal rynek rozwojowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 17:49
Za roaming jeszcze długo bedziemy placic wysokie stawki niestety, pomimo tych wszystkich pseudoregulacji. To jest nadal rynek rozwojowy.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 16:28
A to fakt, ale jak sie pojedzie na wschod to dopiero sobie zycza.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 9:47
Jeszcze zamierzają powyższać opłaty?
A nie jest tak,że raczej dążą do tego aby były niższe?
Sam mam dużo rodziny za granicą, często z nimi rozmawiam ale mam obecnie abonament firmowy.
W takim na przykład play w abonamencie za 100 zł miesięcznie oprócz oczywiście swietnego telefonu dostaje sie spory pakiet na odebrane oraz wykonane połączenia za granicę.
Cytuj
Odpowiedź