• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Formuły w Play

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 17:01
Zastanawiali się Państwo nad zakupem Formuły Play na kartę? Która Państwa zdaniem jest najlepsza? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 6:44
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Zastanawiali się Państwo nad zakupem Formuły Play na kartę? Która Państwa zdaniem jest najlepsza? tutaj

Ja mam w tym momencie dwie karty sim. w Orange, którą trzymam z wygody oraz w Play, którą załozyłam sobie właśnie do tanich rozmów.
Jak porównałam sobie wszsystkie oferty operatorów to właśnie play ma najtaniej...
I wykupuję zawsze jedynie pakiety. Głównie na internet.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.3.2015 20:02
ja posiadam taryfę MiniMax i naprawdę polecam ją każdemu. Swego czasu można było dostać nawet kartę startową za darmo, przez internet, nie wiem, czy jeszcze jest taka możliwość?
Chodzi w niej o to, że za rozmowy w miesiącu zapłacę maksymalnie 29.90 złotych, a każda minuta powyżej tej kwoty jest darmowa. Za smsy płacę w miesiącu maksymalnie 10 złotych, a reszta jest za darmo. Przy internecie ta kwota wynosi chyba 5 złotych. Nie wykupuje się żadnych pakietów, po prostu gdy przekroczy się daną stawkę, reszta jest za darmo. No i do Playa wszystko jest za darmo.
Cytuj
Odpowiedź