• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet mobilny bez zasięgu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 16:43
Kupili Państwo Internet mobilny i niestety nie ma on zasięgu w Państwa miejscu zamieszkania? Co robić w takiej sytuacji. Podpowiadamy.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

13.1.2015 17:46
No tak to użytkownik powinien wiedzieć czy na terenie gdzie będzie tego używa jest zasięg czy nie. Przecież to internet mobilny. Nie jest przypisany do miejsca i tym samym operatora nie interesuje gdzie będzie używany.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 10:53
Dokłądnie. Operatora nie będzie to interesowało .Sam kiedyś wziąłem internet mobilny w play i okazało sie,ze działa jedynie w jednym pomieszczeniu w moim domu. Dzwoniłem do nich i co mi napisali?
Że to już mój problem, mają tam mapę a poza tym internet mi działa tak więc usługa jest....
I co w takiej sytuacji? Raczej nic się nie da egzekwować...
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:52
Mobilny to mobilny. Mogą Ci powiedzieć, ze jak chcesz korzystać to musisz sobie jeździć do pobliskiego miasteczka i będzie działał. I niestety racja jest po ich stronie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.1.2015 10:55
Jasne, ze trzeba najierw sprawdzic, daja mozliwosc na swoich stronach, a jak nie to mozna zpaytac przed zakupem. Ludzie kupia byle kupic a potem problem.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 11:55
Niby tak ale dla mnie na przykład dziwne jest ,ze jak miałem internet mobilny w orange to śmigał mi w każdym pomieszczeniu w domu z dobrą szybkością.
A z kolei play działa mi dobrze jedynie w jednej części domu. Na mapie oczywiście jest pokazane,ze internet powinien działać tu gdzie mieszkam bardzo dobrze.
Niby jak można to przetestować wcześniej?
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 9:45
Zawsze ma się przecież kilka dni na zwrot towaru. tak jest zapisane w prawie konsumenckim.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2015 13:53
Nie wiem czy mozna, to nie jest wadliwy towar przeciez?
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 6:48
Można wypowiedzieć umowę jeśli podpisujesz ją w salonie ?
Wiem,żę na pewno istnieje taka możliwość jak załatwiasz sprawę przez internet albo przez telefon.
Ale jeśli bierzesz internet mobilny stacjonarnie?
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 15:23
O ile internet mobilny działa dobrze w miastach i w jego bezpośredniej odległości o tyle na tzw prowincji to chyba wszędzie jest on na żenująco kiepskim poziomie. O LTE czy HSDPA (czyli tych szybkich technologiach przesyłu danych) możemy raczej zapomnieć.

Jeżeli jakość usługi jest na niskim poziomie - to bez dwóch zdań należy rozwiązać taką umowę. Ba! Nawet jest tam pewnie taki zapis.
Cytuj
Odpowiedź