• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internet mobilny bez zasięgu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

21.1.2015 17:45
Oj chyba raczej nie ma. Usługa sprzedana, działa no to juz nie ich interes.
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.1.2015 13:42
Dokładnie. Bez znaczenia jak szybko ale przecież działa !
O ile jeszcze w przypadku kablowych sieci internetowych mamy pewnosć,że internet bedzie dobrej jakosci, dokładnie taki jak w umowie to jednak w przypadku sieci komórkowych niestety ale takiej pewności już nie mamy...
Sam ostatnio zastanawiałem się nad poszczególnymi sieciami. Jaka sieć ma Waszym zdaniem najlepszy zasięg?
Play?
Orange?
T Mobile?
Cytuj
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 11:53
Raczej ciężko to ocenić, u mnie w mieszkaniu żaden operator nie ma zasięgu, odkąd zrobiliśmy remont. Dlatego korzystam z internetu radiowego. Wszystkie inne działają naprawdę kiepsko.
Miałem kiedyś iPlusa i najbardziej zdenerwowało mnie to, gdy przy zakończeniu umowy, gdy już nie chciałem przedłużać pani w salonie bardzo mnie na to namawiała i robiła ze mnie głupka twierdząc, że internet mi nie działa, bo mam stary modem. Myślicie, że miała rację?
Moim zdaniem to była tylko taka zagrywka, żebym wziął lepszy modem i podpisał kolejną umowę. A jak bym już podpisał i okazałoby się, że internet wciąż słabo działa, no to już mój problem przecież. Ona może się wyprzeć swoich słów.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 13:06
Bialek napisał
Dokładnie. Bez znaczenia jak szybko ale przecież działa !
O ile jeszcze w przypadku kablowych sieci internetowych mamy pewnosć,że internet bedzie dobrej jakosci, dokładnie taki jak w umowie to jednak w przypadku sieci komórkowych niestety ale takiej pewności już nie mamy...
Sam ostatnio zastanawiałem się nad poszczególnymi sieciami. Jaka sieć ma Waszym zdaniem najlepszy zasięg?
Play?
Orange?
T Mobile?
Pewnosc? Mam upc i jak sprawdzam predkosc to jest duzo mniejsza niz powinna. Polecili mi kupic kabel, bo pewnie sa zaklócenia, kupilam, faktycznie pomoglo, ale teraz pytanie czy placiłam za internet bezprzewodowy czy na internet z kabla?
Cytuj
Eryk

Niezarejestrowani

1.2.2018 23:27
Ja poki co nie zawiodlem sie na sieci Play, gdzie internet mobilny nawet dzialal mi w totalnej dziurze, gdzie sklepu nie ma
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.2.2018 12:08
W takiej sytuacji klient ma chyba 2 tygodnie na odstąpienie od umowy bez podawania powodu.
Cytuj
Anatol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.3.2018 14:50
Eryk napisał
Ja poki co nie zawiodlem sie na sieci Play, gdzie internet mobilny nawet dzialal mi w totalnej dziurze, gdzie sklepu nie ma


Z Play jest dziwna sprawa, mi w małej mieścinie ich internet chodził lepiej niż na Mokotowie w Warszawie.
Cytuj
Odpowiedź