• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon normalny czy smartfon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 8:45
Witam. Czy naprawdę już każdy z Was korzysta ze smartfonów?
Sama od zawsze miałam normalny telefon i szczerze to nie wiem czy tak lekko byłoby mi się przestawić na telefon z dotykowym ekranem..
Mój mąż ma ale widzę oprócz bez wątpienia dużej zalety czyli szybkiego dostępu do internetu również wiele wad takich jak: słaba bateria, duże rozmiary. Czy też to, że czasami się zacina.
A Wy jakie macie telefony?
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 10:37
Ja również nie byłam w stanie kiedyś przekonać się do smartfona ale powiem Ci,że obecnie w zasadzie to nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Jest to niesamowicie wygodne rozwiąanie, znacznie wygodniejsze niż tradycyjny telefon. Po pierwsze jak sama piszesz masz dostęp do internetu. Nawet w głupim Mc Donaldzie Ci się przyda jak chcesz znaleźć jakieś kupony .Po drugie to mój smartfon na przykład trzyma aż 3 dni bez ładowania. Tak więc jak widzisz nie jest tak źle.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 15:00
Adrianna napisał
Ja również nie byłam w stanie kiedyś przekonać się do smartfona ale powiem Ci,że obecnie w zasadzie to nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Jest to niesamowicie wygodne rozwiąanie, znacznie wygodniejsze niż tradycyjny telefon. Po pierwsze jak sama piszesz masz dostęp do internetu. Nawet w głupim Mc Donaldzie Ci się przyda jak chcesz znaleźć jakieś kupony .Po drugie to mój smartfon na przykład trzyma aż 3 dni bez ładowania. Tak więc jak widzisz nie jest tak źle.
Chyba kazdy tak ma. Ja bardzo sie wzbraniałem jak mi pół roku temu proponowali, a teraz , głównie dzięki dostępowi do internetu i nawigacji jestem bardzo zadowolony.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 12:35
Ja również jestem zadowolony z posiadania smartfona i nie wyobrażam sobie obecnie żadnego innego typu telefonu. Jest wygodny szczególnie w podróży z uwagi na nawigację. Yanosik na przykład oferuje darmową mapę fotoradarów chociaż sam częściej korzystam z map google.Są wygodniejsze.
Smartfony są róznych wielkości chociaż dla mnie duży ekran to zaleta. Szczególnie przy przeglądaniu internetu.
5,5 cali mojego Lg G3 jest idealne.
Obecnie w abonamentach nawet flagowca możesz wziąć w bardzo dobrej cenie.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 19:04
A ja nie używam smartfona i bardzo mi z tego powodu dobrze. Miałem w swoim życiu epizod z telefonem dotykowym, nie smartfonem, ale Samsungiem Delphi. Tak mi się wydaje, że to nie był stricte smartfon. Gdyby nie to, że miał on klawiaturę qwerty, to chyba po pierwszym tygodniu wyrzuciłbym go przez okno.
Chętnie korzystałbym z takich udogodnień jak wifi czy możliwość instalowania aplikacji, ale dotykowe ekrany bardzo mnie odrzucają od tych telefonów. A może jest jakiś smartfon, który ma formę zwykłego telefonu?
Cytuj
Odpowiedź