• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki smartfon najcieńszy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

18.12.2014 15:02
Czy zastanawiali sie Państwo, który smartfon dostępny na rynku jest najcieńszy? A moze chcieliby Państwo taki mieć. Już spieszę z odpowiedzią i zapraszam do artykułu.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 15:16
No bez przesady, kierowanie sie tym jak cienki jest telefon jest juz chyba troche smieszne. Zreszta widzialem jak i6 cienka wyginaja i sie lamie. Te telefony chyba ie sa takie super.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.12.2014 15:52
Huawei Ascend P6 - najcieńszy smartfon świata oficjalnie
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 19:08
I pare tysiecy trzeb wylozyc, na to zeby miec najcienszy telefon. No ale jak kogos stac :D
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2014 10:58
Jeśli kogoś stać to nie kupuje telefonów takich tanich chinskich marek ale sprawi sobie nowy Sony Xperia Z3 albo Galaxy Note 4 !
To są obecnie topowe telefony komórkowe. Może nie są najcieńsze ale oferują zdecydowanie najlepsze parametry.
Swoją drogą czy ktoś z Was używał może telefonu z windows phone? Sam do tej pory korzystałem z androida ale zastanawiam się czy nie sprawić sobie Nokii.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2014 22:23
roczen napisał
Jeśli kogoś stać to nie kupuje telefonów takich tanich chinskich marek ale sprawi sobie nowy Sony Xperia Z3 albo Galaxy Note 4 !
To są obecnie topowe telefony komórkowe. Może nie są najcieńsze ale oferują zdecydowanie najlepsze parametry.
Swoją drogą czy ktoś z Was używał może telefonu z windows phone? Sam do tej pory korzystałem z androida ale zastanawiam się czy nie sprawić sobie Nokii.
Ja mam nokie lumnie i jestem bardzo zadowolony, co prawda wiele aplikacji nie mozna sciągać, ale jest wytrzymała, solidna, estetyczna i w ogole naj naj. Nie zamienie jej dlugo na inny telefon.
Cytuj
Odpowiedź