• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon na prezent

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

12.12.2014 14:23
Wielkimi krokami zbiżają sie Święta. Zastanawiamy sie co wreczyć najbliższym. Czy Państwa zdaniem telefon to dobry pomysł? A może jakis inny sprzęt elektroniczny?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

12.12.2014 15:40
No gdybym dostała iphone6 to nie miałbym nic przeciwko.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.12.2014 15:43
yy88yy
Witam, ostatnio także miałam problem z zakupem prezentów. Mieszkam w małej miejscowości i na zakupy wybrałam się do Krakowa. Znajoma poleciła [url=http://comfortrent.com.pl]wynajem[/url] auta, tak też zrobiłam, autko czekało na mnie pod wskazanym przeze mnie adresem. Byłam mile zaskoczona tym, iż autko było z tych nowszych oraz że nie było na nim różnego rodzaju reklam jak to w innych tego typu wypożyczalniach.Ale do rzeczy kupiłam naprawdę fajne prezenty, a co do telefonu to zależy dla kogo, bo można nie trafić w gusta. Lecz czasami warto zaryzykować i oczywiście można poprosić sprzedawcę o pokazanie odpowiedniego modelu dla odpowiedniej osoby. Wiadomo inny będzie dla nastolatka, a inny dla seniora. Pozdrawiam yy88yy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.12.2014 15:57
yy88yy
Witam, ostatnio także miałam problem z zakupem prezentów. Mieszkam w małej miejscowości i na zakupy wybrałam się do Krakowa. Znajoma poleciła wynajem auta ( [url=http://comfortrent.com.pl] tutaj [/url] ), tak też zrobiłam, autko czekało na mnie pod wskazanym przeze mnie adresem. Byłam mile zaskoczona tym, iż autko było z tych nowszych oraz że nie było na nim różnego rodzaju reklam jak to w innych tego typu wypożyczalniach.Ale do rzeczy kupiłam naprawdę fajne prezenty, a co do telefonu to zależy dla kogo, bo można nie trafić w gusta. Lecz czasami warto zaryzykować i oczywiście można poprosić sprzedawcę o pokazanie odpowiedniego modelu dla odpowiedniej osoby. Wiadomo inny będzie dla nastolatka, a inny dla seniora. Pozdrawiam yy88yy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 17:18
Wlasnie zastanawiam sie nad prezentem dla corki i szukam, moze sony experia s bedzie okej, czy w tej cenie cos innego/lepszego polecicie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.12.2014 14:23
Gdyby ktoś chciał sie wykosztować, to polecam Samsung Galaxy Note 4, Ekran: 5,7″ (2560 x 1440 px), Procesor: Samsung Exynos 5 Octa 5433, Grafika: Mali-T760, 3 GB RAM,działa na Androidzie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:22
Moze właśnie xperia8 x8, do 300 zł można znaleźć. Ja mam i polecam ten telefon.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:43
Zalezy dla kogo i za ile. To co ja bym chcial dostac: Nokia Lumia 1320, 6-calowy ekran IPS, dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 napędzany dwoma rdzeniami o częstotliwości zegara 1,7 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 19:13
Sony Xperia Z3 Compact :D Chetnie przyjmę. Ekran: 4,6″ (1280 x 720 px), procesor: Snapdragon 801, bateria: 2600 mAh, Android 4.4.2 KitKat. A do tego taki ladnie elegancki.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 6:35
kamil napisał
Sony Xperia Z3 Compact :D Chetnie przyjmę. Ekran: 4,6″ (1280 x 720 px), procesor: Snapdragon 801, bateria: 2600 mAh, Android 4.4.2 KitKat. A do tego taki ladnie elegancki.

Ja również przyjmę :D
A najlepiej nowego iphone 6.
Swoją drogą to moim zdaniem dobry prezent - jak cała inna elektronika.
Sama w tym roku sprawiłam prezent mojej siostrzenicy, która jet moją chrześnicą. Kupiliśmy jej z mężem tablet. Mała ciągle o tym mówiła tak więc niech ma prezent ;)
Z kolei mój mąż w zeszłym roku dostał prezent w postaci telefonu właśnie na święta.
Bardzo się ucieszył.
Cytuj
Odpowiedź