• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon wybrać

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.11.2014 21:40
Planuję zakup telefonu, bo mój już nie nadaje się do użytkowania. Byłam zdecydowana na samsunga Galaxy S mini: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/smartphone/smartphone/SM-G800HZKDXEO
ale w porównywarkach dosyć wysoko plasuje się jeden z modeli Telefunkena Diamond: http://www.telefunken.pl/produkt/smartfon-telefunken-diamond-td1/45

Telefunken nie dość, że jest prawię o połowę tańszy to jeszcze ma lepszy aparat. Oba telefony mają dual sim na czym mi zależy więc tutaj nie mam nic do zarzucenia.
CO o nich myślicie, który sprawdzi się na dłuższą metę?
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2014 14:59
Ja na twoim miejscu nawet bym sie nie zastanawiał tylko brał się za Diamonda od Telefunkena. Sama widzisz różnice w cenie a po co masz przepłacać za telefon , który ma gorszy aparat a tylko jest bardziej znany? Dla mnie to bez sensu. Lepiej kupić sobie tańszy ale wytrzymały telefon.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 11:00
mamarta napisał
Planuję zakup telefonu, bo mój już nie nadaje się do użytkowania. Byłam zdecydowana na samsunga Galaxy S mini: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-phone/smartphone/smartphone/SM-G800HZKDXEO
ale w porównywarkach dosyć wysoko plasuje się jeden z modeli Telefunkena Diamond: http://www.telefunken.pl/produkt/smartfon-telefunken-diamond-td1/45

Telefunken nie dość, że jest prawię o połowę tańszy to jeszcze ma lepszy aparat. Oba telefony mają dual sim na czym mi zależy więc tutaj nie mam nic do zarzucenia.
CO o nich myślicie, który sprawdzi się na dłuższą metę?
Przez to, ze jest niepopularny trudno powiedziec, ale skoro jest atrakcyjna cena pls dobre parametry to chyba warto zaryzykować, a w razie czego zawsze jest gwarancja.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 12:55
Dzięki za odpowiedzi. Rzeczywiście bardzo mnie kusi telefunken ale wolałam poznać Wasze zdanie. Aparat i cena jest rzeczywiście atutem telefunkena, a jak z wykonaniem tych telefonów orientuje się ktoś?
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 20:37
Diamond to mój wymarzony telefon:) Oglądałam go ostatnio w sklepie i skradł moje serce. Z tego co wie brat ma i go kupić na gwiazdkę. O firmie telefunken dowiedziałam się niedawno ale ich telefony uważam, za cud techniki. Są tanie i maja bardzo dobre parametry.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:21
testowałam kiedyś tego Diamonda, ale nie widziałam roznicy pomiedzy htc a nim, ja najpewniej wybrałabym samsunga bo to dobra firma i ten model ma dosc dobre parametry :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:54
selena napisał
Diamond to mój wymarzony telefon:) Oglądałam go ostatnio w sklepie i skradł moje serce. Z tego co wie brat ma i go kupić na gwiazdkę. O firmie telefunken dowiedziałam się niedawno ale ich telefony uważam, za cud techniki. Są tanie i maja bardzo dobre parametry.


No mi też bardzo się podoba dużo bardziej niż samsung, ale kiedyś już miałam telefon z samsunga więc wiem jak ta firma się sprawuje z tym, że to nie był smartfon. Teraz ciągle słyszę tylko, że samsungi to szajs bo się psują i już nie wiadomo w co wierzyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:47
Samsunga Galaxy S mini troszke drogi jest, ale wytrzymały, dobra bateria. Warto rozważyć.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 15:01
Gość napisał
Samsunga Galaxy S mini troszke drogi jest, ale wytrzymały, dobra bateria. Warto rozważyć.


Samsungi ogólnie mają dobre baterie ale do czasu. Moja w poprzednim samsungu ładnie trzymała mniej więcej rok, później już było coraz gorzej, ale na początku nie narzekałam:)
Cytuj
Odpowiedź