• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Cyfrowy Polsat i ich LTE

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:39
Chce was przestrzec przed plusem i cyfrowym polsatem. zamowilam u nich modem z lte i w ofercie nie ma nic o limitch itd, podczas rozmowy telefonicznej tez nie było o tym mowy bo pytałam dwa razy, a tu okazuje sie ze w kazdej chwili mogą mi zwolnic internet do 0,5 mega. poszkodowanych jest znacznie wiecej i mam nadzieje ze niedługo bekna za takie oszukiwanie swoich klientów !
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:09
mają nawet swoją grupe na facebooku oszukanie przez plusa lte czy jakos tam.. zobaczcie ile tam jest osób ktore zostało oszukane
Cytuj
be free like a child
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 15:03
HaniaHania napisał
Chce was przestrzec przed plusem i cyfrowym polsatem. zamowilam u nich modem z lte i w ofercie nie ma nic o limitch itd, podczas rozmowy telefonicznej tez nie było o tym mowy bo pytałam dwa razy, a tu okazuje sie ze w kazdej chwili mogą mi zwolnic internet do 0,5 mega. poszkodowanych jest znacznie wiecej i mam nadzieje ze niedługo bekna za takie oszukiwanie swoich klientów !
A moze nie doczytala pani umowy?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 12:56
No właśnie zobacz co masz w umowie. Ja rzeczywiście widziałam taki fanpage tych oszukanych osób, ale prawda jest taka że wiele osób omija te punkty w umowie albo ich nie widzi i potem powstają takie grupy "oszukanych"
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:20
Serio tak oszukują? Dzięki za ostrzeżenie bo miałam z nimi na dniach podpisać umowę. Teraz się nad tym poważnie zastanowię i zapytam w salonie o co im chodzi z tym zwalnianiem internetu! W życiu bym nie powiedziała że cyfrowy tak oszukuje:(
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:51
Ja słyszałam wśród znajomych, że nie jedną osobę tak oszukali. Mam nadzieję, że ludzie się w końcu zbiorą i podadzą ich do sądu bo tak nie może być. Dobrze, że ja już nie mam nic wspólnego ani z plusem ani z cyfrowym polsatem.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 19:46
zuza napisał
Ja słyszałam wśród znajomych, że nie jedną osobę tak oszukali. Mam nadzieję, że ludzie się w końcu zbiorą i podadzą ich do sądu bo tak nie może być. Dobrze, że ja już nie mam nic wspólnego ani z plusem ani z cyfrowym polsatem.


Rzeczywiście ludzi dosyć sporo już oszukali moją ciocię również. Nie dość, że co chwile jej abonament zmieniali to jeszcze jak wypowiedziała umowę to kazali jej zapłacić za dekoder, który już wcześniej u nich kupiła. Tragedia.
Cytuj
Odpowiedź